• Informacje na temat:

  david boreanaz

Artykuły na temat: david boreanaz
 • "Kości": David Boreanaz w nowym serialu!

  David Boreanaz zagra główną rolę w serialu o żołnierzach Navy SEAL.

 • Boreanaz: Batman czy Superman?

  David Boreanaz, znany z filmu "Randka z Lucy" , pojawił się na zdjęciach próbnych do nowego filmu o przygodach Supermana. Niezależnie od tego przystojny aktor przeprowadził rozmowę z reżyserem kolejnego "Batmana". Na razie jednak oba filmy o superherosach nie wyszły poza fazę projektów.

 • "Buffy: Postrach wampirów": David Boreanaz broni nowej wersji

  Podczas pierwszego dnia New York Comic Con (4-7 października) gwiazda seriali "Anioł ciemności", "Kości" i "SEAL Team", David Boreanaz, został zapytany, co sądzi o planach nakręcenia nowej wersji o przygodach Buffy.

 • Molestował na planie statystkę?

  David Boreanaz, gwiazdor serialu "Kości" , ma poważne problemy. Do sądu w Los Angeles wpłynął pozew, złożony przez Kristinę Hagan. Statystka oskarża w nim aktora o molestowanie!

 • "Kości": Emily Deschanel i David Boreanaz idą do sądu!

  Parę dni po złożeniu przez jednego z producentów wykonawczych "Kości", Barry'ego Josephsona, pozwu sądowego przeciwko stacji FOX do grona oskarżycieli dołączyli Emily Deschanel, David Boreanaz i Kathy Reichs. Aktorzy domagają się wypłacenia zaległych pieniędzy - według kontraktów mieli oni otrzymać 3% (5% w przypadku Reichs) zysku m.in. ze sprzedaży serialu na rynki międzynarodowe czy licencji...

 • Serialowy gwiazdor znów ojcem

  Gwiazdor amerykańskiego serial u "Kości" David Boreanaz ma prawdziwe powody do radości. Aktor i jego żona Jaime Bergman zostali po raz drugi rodzicami - w poniedziałek na świat przyszła ich córka Bardot Vita Boreanaz.

 • "Kości": Świat według Davida

  David Boreanaz - jeden z najbardziej rozpoznawalnych wampirów oraz agentów FBI małego ekranu właśnie zamyka swój kolejny zawodowy rozdział - "Kości". Co zamierza dalej?

 • Anioł kontra dinozaury?

  W Sieci pojawiły się doniesienia, jakoby w filmie "Jurassic Park 4" w nowego bohatera opowieści miał się wcielić David Boreanaz, aktor znany przede wszystkim z serial u "Anioł ciemności". Jak już informowaliśmy, kilka miesięcy temu zmieniły się plany dotyczące obsady aktorskiej - w produkcji nie zagrają bowiem ani Jeff Goldblum, ani Sam Neill, bohaterowie poprzednich części cyklu Stevena

 • "Kości": Choroba Davida Boreanaza opóźniła prace na planie?

  W ostatnich tygodniach wielu fanów "Kości" zastanawiało się dlaczego jeden z głównych bohaterów serii, Seeley Booth, jest nieobecny w premierowym odcinku nowej serii. Okazuje się, że to nie tyle zabieg fabularny, ale sytuacja spowodowana chorobą Davida Boreanaza.

 • Kolejny kandydat do roli Batmana

  Pomimo niedawnych informacji, iż wytwórnia Warner Bros. wstrzymała na czas nieokreślony produkcję kolejnego filmu o Batmanie - "Batman: Year One", w Sieci pojawiły się doniesienia o kolejnym kandydacie do roli człowieka-nietoperza. Podobno w super-bohatera ma się wcielić David Boreanaz, gwiazda serial u "Anioł ciemności".

Zdjęcia na temat: david boreanaz
Wideo na temat: david boreanaz
 • "Buffy: Postarch wampirów": 20. rocznica serialu

  Sarah Michelle Gellar, David Boreanaz, James Marsters, Alyson Hannigan, pozstali członkowie obsady oraz twórca serialu Joss Whedon spotkali się, aby upamiętnić 20. rocznicę "Buffy...". W tym krótkim materiale filmowym opowiadają o początkach produkcji i jaki wpływ miała ona na kulturę popularną.

 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

Dyskusje na temat: david boreanaz