• Informacje na temat:

  david boreanaz producent

Artykuły na temat: david boreanaz producent
 • "Buffy: Postrach wampirów": David Boreanaz broni nowej wersji

  Podczas pierwszego dnia New York Comic Con (4-7 października) gwiazda seriali "Anioł ciemności", "Kości" i "SEAL Team", David Boreanaz, został zapytany, co sądzi o planach nakręcenia nowej wersji o przygodach Buffy.

 • Molestował na planie statystkę?

  David Boreanaz, gwiazdor serialu "Kości" , ma poważne problemy. Do sądu w Los Angeles wpłynął pozew, złożony przez Kristinę Hagan. Statystka oskarża w nim aktora o molestowanie!

 • "Kości": Świat według Davida

  David Boreanaz - jeden z najbardziej rozpoznawalnych wampirów oraz agentów FBI małego ekranu właśnie zamyka swój kolejny zawodowy rozdział - "Kości". Co zamierza dalej?

 • Anioł kontra dinozaury?

  W Sieci pojawiły się doniesienia, jakoby w filmie "Jurassic Park 4" w nowego bohatera opowieści miał się wcielić David Boreanaz, aktor znany przede wszystkim z serial u "Anioł ciemności". Jak już informowaliśmy, kilka miesięcy temu zmieniły się plany dotyczące obsady aktorskiej - w produkcji nie zagrają bowiem ani Jeff Goldblum, ani Sam Neill, bohaterowie poprzednich części cyklu Stevena

 • "Kości": Emily Deschanel i David Boreanaz idą do sądu!

  Parę dni po złożeniu przez jednego z producentów wykonawczych "Kości", Barry'ego Josephsona, pozwu sądowego przeciwko stacji FOX do grona oskarżycieli dołączyli Emily Deschanel, David Boreanaz(...), zmuszanie producentów do podpisywania niekorzystnych (i niezgodnych z amerykańskim prawem) umów oraz zastraszanie - jeżeli aktorzy i producenci nie zgodziliby się na konkretne warunki, serial mógł zostać...

 • Kolejny kandydat do roli Batmana

  Pomimo niedawnych informacji, iż wytwórnia Warner Bros. wstrzymała na czas nieokreślony produkcję kolejnego filmu o Batmanie - "Batman: Year One", w Sieci pojawiły się doniesienia o kolejnym kandydacie do roli człowieka-nietoperza. Podobno w super-bohatera ma się wcielić David Boreanaz, gwiazda serial u "Anioł ciemności".

 • David Boreanaz: Upadły anioł

  Poniedziałek, 3 maja. Media na całym świecie powtarzają sensacyjne wyznanie Davida Boreanaza. - Zdradzałem żonę. Nasze małżeństwo zostało splamione moją niewiernością. Byłem nieodpowiedzialny(...) Boreanaz przyjeżdżał z Los Angeles do Nowego Jorku w sprawach zawodowych, a po ich załatwieniu zjawiał się u kochanki. Ponieważ nie mieli dużo czasu, zaczynali uprawiać seks zaraz po tym, jak David zamknął...

 • "Batman" x 4

  Ponieważ właśnie trwają, mniej lub bardziej zaawansowane, prace nad aż czterema filmami, w których pojawi się słynny człowiek-nietoperz, producenci z wytwórni Warner Bros., dla której powstaną wszystkie obrazy, postanowili przybliżyć nieco wszystkie projekty. Oto krótkie opisy poszczególnych tytułów wraz z informacjami o stanie zaawansowania produkcji.

 • "Kości": Choroba Davida Boreanaza opóźniła prace na planie?

  W ostatnich tygodniach wielu fanów "Kości" zastanawiało się dlaczego jeden z głównych bohaterów serii, Seeley Booth, jest nieobecny w premierowym odcinku nowej serii. Okazuje się, że to nie tyle zabieg fabularny, ale sytuacja spowodowana chorobą Davida Boreanaza.

 • Będzie kolejny sezon popularnego serialu

  Po wielu miesiącach walki i niepewności negocjacje dobiegły końca. Powstanie 8. sezon "Gotowych na wszystko", a jego gwiazdy zarobią krocie!

Zdjęcia na temat: david boreanaz producent
Wideo na temat: david boreanaz producent
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.