• Informacje na temat:

  david bowie

Artykuły na temat: david bowie
 • David Bowie nie żyje! Przegrał walkę z rakiem!

  To był druzgocący poranek dla fanów Davida Bowiego. Na jego oficjalnym Facebooku pojawiła się bowiem wiadomość, że muzyk zmarł 10 stycznia 2016 roku, po długiej walce z rakiem.

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Zagraniczne gwiazdy, które odeszły w 2016 roku!

  W tym roku świat muzyki i filmu stracił kilka wybitnych postaci. Na początku 2016 roku odszedł m.in. David Bowie († 69 l.), Alan Rickman († 69 l.), czy też Prince († 57 l.).

 • Kosmiczna wersja "Space Oddity" wróciła na Youtube

  Najpopularniejszy cover "Space Oddity" Davida Bowiego w wykonaniu astronauty Chrisa Hadfielda wrócił do internetu. Zainteresowane strony dogadały się w sprawie warunków publikacji utworu.

 • Nie tylko Conchita Wurst: Oni też lubią kobiece ubrania

  ...internautów, którzy do dziś nie szczędzą mu gorzkich słów. On jednak pozostaje przy swoim i nadal pokazuje się w pełnym makijażu czy barwnych stylizacjach. David Bowie zaczął wzbudzać kontrowersje, gdy na okładce albumu "The Man Who Sold The World" pojawił się w sukience. Była to specjalnie uszyta na zamówienie suknia, którą zaprojektował Michael Fish. To nie koniec przygód Davida Bowie...

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Rajskie wakacje księżnej Kate i księcia Williama. Polecieli na "wyspę celebrytów"

  ...żółwie. Wyspa to magnes dla celebrytów. Kiedyś miał tu swój dom David Bowie. Regularnie przyjeżdżają Mick Jagger, Bryan Adams i Tommy Hilfiger. Na karaibską wysepkę uciekała nieżyjąca już siostra...

 • "20 000 dni na Ziemi" : Przejrzeć Nicka

  Pierwsze ujęcie: Nick Cave w łóżku u boku żony Susie. Po chwili półnagi gwiazdor jest już w łazience, lecz bardziej od porannej toalety zajmuje go studiowanie w lustrze własnej twarzy (jak David Bowie w filmie "Człowiek, który spadł na Ziemię"). "20 000 dni na Ziemi" to niezwykle ciekawa próba wymyślenia portretu australijskiego gwiazdora.

 • "Na Wspólnej": Matylda Damięcka ma własną wystawę!

  ...studia i... okazało się, że bardziej od aktorstwa interesuje ją kariera wokalna. Jej interpretacją piosenki Davida Bowie "Let’s Dance" w 2014 roku podbiła internet. Później mogliśmy oglądać ją...

 • Pharrell Williams i Ed Sheeran triumfatorami BBC Music Awards

  Debiutancką galę organizowaną przez BBC zdominowała dwójka artystów.

Zdjęcia na temat: david bowie
Wideo na temat: david bowie
 • David Bowie w serialu "Extras"

  Zobacz niesamowity występ Davida Bowie w "Extras". Serial ten to dość oryginalny projekt twórcy "Biura" - Ricky'ego Gervaisa I jego kolegi po piórze Stephena Merchanta.

 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

Dyskusje na temat: david bowie