• Informacje na temat:

  david bowie plotki

Artykuły na temat: david bowie plotki
 • ...z gracją olbrzyma poprowadził Magdalenę Soszyńska-Michno w tangu argentyńskim, zaś w drugim tańcu przebojowo wręcz wykonali paso doble do równie przebojowego "Lets Dance" Davida Bowie. Występ w finale(...), że trzy walczące o miejsce pary dawały z siebie dosłownie wszystko. Para nr 8 - Magdalena Walach i Cezary Olszewski - miała utrudnione zadanie, bowiem w trakcie przygotowań do wykonywanych w tym...

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • "Następny dzień" Davida Bowie

  Znakomity prezent urodzinowy dla swoich fanów sprawił David Bowie - w swoje 66. urodziny opublikował singla i zapowiedział nowy album.

 • David Bowie i Lady GaGa? "Mistyfikacja"

  Pogłoski o współpracy brytyjskiego wokalisty Davida Bowie z piosenkarką Lady GaGa były tak intensywne, że zmusiły słynnego artystę do wystosowania oficjalnego dementi.

 • Choruje na Alzheimera i jest bliski śmierci?

  Współpracownik Davida Bowiego dementuje pogłoski na temat dramatycznego stanu zdrowia wokalisty.

 • Płyty 2013: Na nich czekamy

  Debiutanci w tym roku będą mieć utrudnione zadanie - szykuje się prawdziwe starcie gigantów. Nowe płyty (niektórzy po dłuższej przerwie) szykują m.in. weterani rocka, gwiazdy popu i królowie hip hopu.

 • Lindsay Lohan zakochana

  19-letnia śpiewająca aktorka Lindsay Lohan ("Zakręcony piątek", "Wredne dziewczyny") znów jest zakochana. W ostatnim czasie plotka rskie media donosiły o jej domniemanych romansach m.in. z aktorami Brucem Willisem i Jake'm Gyllenhaalem ("Pojutrze"). Teraz podobno nową miłością nastolatki jest Argentyńczyk Diego Garcia, lider zespołu Elefant.

 • EMI: Nie zrywamy kontraktu z Mariah Carey

  Trochę to trwało, ale w końcu po dwóch tygodniach milczenia koncern płytowy EMI zaprzeczył doniesieniom o rzekomym rozwiązaniu kontraktu z Mariah Carey. Media na całym świecie informowały od świąt Bożego Narodzenia o rekompensacie w wysokości 50 milionów dolarów jaką wokalistka miała otrzymać za odejście. Wszystko to okazuje się nieprawdą. Mariah nadal będzie nagrywać dla należącej do EMI wytwórni Virgin.

 • Przewodnik rockowy. Rick Ocasek z The Cars: "Pan Samochodzik"

  Główny bohater tej opowieści - Rick Ocasek - większości miłośników muzyki kojarzy się zapewne z jedną z najpopularniejszych grup amerykańskiego pop-rocka - The Cars i jej przebojami. Natomiast ja zawsze będę go łączył z najważniejszym medialno-charytatywnym wydarzeniem w dziejach rock'n'rolla - z akcją i koncertami ukrytymi pod hasłem "Live Aid".

 • Freddie Mercury: Wciąż niezapomniany

  Charyzmatyczny frontman porywający tłumy i jeden z najwybitniejszych wokalistów w historii - zmarły dokładnie 20 lat temu (24 listopada 1991 roku) Freddie Mercury wciąż budzi wielkie emocje. W rocznicę śmierci wspominamy także dwa legendarne występy na Wembley: z Queen (sprzed 25 lat) oraz charytatywny koncert pamięci Mercury'ego z udziałem wielu sław.

Wideo na temat: david bowie plotki
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.