• Informacje na temat:

  david bowie przystojny

Artykuły na temat: david bowie przystojny
 • "Na dobre i na złe": Klan Damięckich, czyli największa aktorska rodzina w Polsce!

  ..." i zdecydowała się pójść do Akademii Teatralnej w Warszawie. Skończyła studia i... okazało się, że bardziej od aktorstwa interesuje ją kariera wokalna. Na razie interpretacją piosenki Davida Bowie "Let’s Dance(...)-u aktorzy o takich warunkach mieli zdecydowanie trudniej. Przystojny, wysportowany (znakomicie pływa), z ponadprzeciętną kindersztubą i dystansem do własnej osoby. Bardzo rozważnie projektuje swoją...

 • 10 aktorów, którzy nie powinni śpiewać

  Opolski festiwal otworzył w tym roku koncert Gwiazdorskiego Towarzystwa Muzyczno-Wokalnego, czyli aktorów grających i śpiewających znane polskie przeboje. Cóż, nie od dziś gwiazdy ekranu zazdroszczą sławy gigantom rocka.

 • Tam w lustrze to niestety nie ja!

  Zagrać w biograficznym filmie o gwieździe rocka i zgarnąć Oscara? Banalne, prawda? W związku z premierą filmu "Wszystkie odloty Cheyenne'a" przypominamy więc pamiętne aktorskie kreacje, które daleko wykraczają poza klasyczny schemat biograficznego portretu.

 • Orlando Bloom: Buntownik z wyboru

  Kilka lat temu był uznawany za najseksowniejszego i jednego z najbardziej wpływowych aktorów na świecie. Nic dziwnego, kiedy gra się w takich hitach, jak "Władca Pierścieni", czy "Piraci z Karaibów"... Idolem nastolatków, obchodzący dziś 35. urodziny, Orlando Bloom przestał być jednak na własne życzenie.

 • Dawali mu kilka tygodni życia

  Choć w 1986 roku najpoczytniejszy brytyjski tabloid "The Sun" zadeklarował na pierwszej stronie: "Ćpun George ma osiem tygodni życia przed sobą", to jednak Boy George ćwierć wieku później wciąż jest z nami. I ma się bardzo dobrze - 14 czerwca artysta skończył 50 lat.