• Informacje na temat:

  david bowie zdjęcia

Artykuły na temat: david bowie zdjęcia
 • Robię to, co lubię

  ...wybitna. Niby popowa, ale ponadczasowa, która wciąż pozostaje inspiracją dla wielu artystów, jak Bryan Ferry, David Bowie, Depeche Mode. I takich rzeczy słuchałam najczęściej. Powiedziałaś kiedyś...

 • "20 000 dni na Ziemi" : Przejrzeć Nicka

  Pierwsze ujęcie: Nick Cave w łóżku u boku żony Susie. Po chwili półnagi gwiazdor jest już w łazience, lecz bardziej od porannej toalety zajmuje go studiowanie w lustrze własnej twarzy (jak David Bowie w filmie "Człowiek, który spadł na Ziemię"). "20 000 dni na Ziemi" to niezwykle ciekawa próba wymyślenia portretu australijskiego gwiazdora.

 • David Bowie, brytyjska legenda rocka, ujawnił swoją najnowszą miłość, córeczkę Alexandrę Zahrę. Zdjęcia artyście, jego żonie Iman i córce, zrobiono na specjalnej sesji zdjęciowej w ich nowojorskim apartamencie na Manhattanie.

 • David Bowie bez pomysłów

  Fani Davida Bowiego, legendarnego brytyjskiego muzyka i wokalisty, nie mieli okazji zobaczyć jak dotąd żadnego teledysku promującego jego najnowszy album. Proces kręcenia klipu towarzyszącego piosence "Slow Burn" zatrzymał się na jednominutowym spocie reklamującym płytę.

 • David Bowie: Biografia z prezentem

  Można już zamawiać bestsellerową biografię Davida Bowiego autorstwa Marca Spitza. W środku ekskluzywne zdjęcia oraz fragmenty rozmów m.in. z Iggym Popem, Brianem Eno, byłą żoną artysty Angie Bowie oraz Tonym Viscontim, który wyprodukował także najnowszy album Bowiego "The Next Day". Dla wszystkich zamówień w przedsprzedaży wydawca przygotował mały, kolekcjonerski prezent.

 • "Następny dzień" Davida Bowie

  Znakomity prezent urodzinowy dla swoich fanów sprawił David Bowie - w swoje 66. urodziny opublikował singla i zapowiedział nowy album.

 • "Nie znoszę swojego głosu"

  Angielski wokalista i muzyk David Bowie, urodzony w 1947 roku jako David Robert Jones, to jedna z najważniejszych i najbardziej inspirujących osób w historii muzycznego show biznesu. Twórca(...)", jednocześnie pierwszym wydanym przez jego własną wytwórnię ISO. Współproducentem materiału jest Tony Visconti, który pracował nad najsłynniejszymi wydawnictwami Bowiego. Z okazji wydania płyty, artysta

 • Johansson zagra u Nolana

  Scarlett Johansson ( "A Good Woman" , "Dziewczyna z perłą" ) wystąpi w najnowszym filmie Christophera Nolana ( "Memento" , "Batman - Początek" ). W obrazie zatytułowanym "Prestige" aktorka pojawi się u boku takich gwiazdorów, jak Hugh Jackman ( "Van Helsing" ), Christian Bale ( "Mechanik" ), Michael Caine ( "Miss Agent" ) i muzyk David Bowie.

 • Alanis Morissette postanowiła po raz kolejny objawić swoje wdzięki. Jej zdjęcia pojawią się w Internecie, w sierpniowej edycji "Yahoo! Internet Life".

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  Słowacki festiwal Pohoda świętował w tym roku pełnoletność. Gwiazdami 18. edycji imprezy, która w dniach 10-13 lipca odbyła się na lotnisku w Trenczynie, były "legendy": Kraftwerk , Suede oraz The Afghan Whigs. Muzycznych festiwali nie ocenia się jednak zazwyczaj w kontekście znanych headlinerów, tylko przez pryzmat osobistych odkryć. Słyszeliście kiedykolwiek o hiszpańskiej kapeli Seward lub włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

Wideo na temat: david bowie zdjęcia
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.