• Informacje na temat:

  david copperfield

Artykuły na temat: david copperfield
 • David Copperfield oskarżony o próbę gwałtu

  Pewna modelka wniosła do sądu pozew przeciwko znanemu iluzjoniście, Davidowi Copperfieldowi , w którym oskarża go o usiłowanie gwałtu i zastraszanie.

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Copperfield: zgwałcił i zniknął?

  David Copperfield (51 l.), mistrz sztuk magicznych, które zapierają dech w piersiach niejednemu widzowi, a zwłaszcza damskiej części widowni, ma zapłacić 3 miliony dolarów odszkodowania.

 • Jaś Fasola i David Copperfield

  Brytyjski komik Rowan Atkinson wystąpi w ekranizacji najsłynniejszej powieści Karola Dickensa "David Copperfield". Produkcja filmu rozpocznie się na początku 2008 roku.

 • Daniel Radcliffe na planie nowego filmu. Poznajecie odtwórcę roli Harry'ego Pottera?

  Daniel Radcliffe gwiazdą został w młodym wieku. Po raz pierwszy na filmowy casting poszedł w wieku ośmiu lat, lecz wówczas nie dostał angażu. Zadebiutował dwa lata później, w adaptacji powieści Karola Dickensa, "David Copperfield". Jednak ogromną popularność zdobył dzięki roli w ekranizacji serii o Harrym Potterze. W produkcji wcielał się w postać głównego bohatera. Wszyscy, albo może prawie...

 • Britney Spears otworzyła swoją restaurację

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, pojawiła się w czwartek, 27 czerwca, na przyjęciu zorganizowanym z okazji otwarcia jej restauracji "Nyla" w Nowym Jorku. Wśród zaproszonych na imprezę gości znaleźli się m.in. David Copperfield i Debbie Gibson.

 • Nie żyje Liz Smith

  Smith, znana przede wszystkim z serialu "Pastor na obcasach", zmarła w wigilię. Aktorka urodziła się w Lincolnshire, w Anglii. Po raz pierwszy usłyszano o niej w latach 40. XX wieku, kiedy dostała rolę w filmie "Ponure chwile" w reżyserii Mike'a Leigh. Smith grywała też w znanych brytyjskich serialach, "Emmerdale Farm", "Bedtime Stories", "David Copperfield", "The Sweeney", "Crown Court...

 • Copperfield pomoże Jacksonowi?

  Michael Jackson stara się o pomoc słynnego iluzjonisty Davida Copperfielda.

 • "Detektyw" odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  ...angielskiego w stylu american smooth. Aktor postanowił zaczarować publiczność i przemycić do swojego tańca odrobinę magicznych sztuczek. Tańczący David Copperfield bardzo spodobał się zwłaszcza Iwonie...

 • Thompson nie będzie Potterem

  Wcześniejsze przewidywania i spekulacje, dotyczące obsady tytułowej roli w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny", okazały się nie trafione. W poniedziałek, 21 sierpnia, po południu, reżyser Chris Columbus i producent David Heyman poinformowali, że postaci Harry'ego nie zagra Gabriel Thomson, lecz młody Anglik Daniel Radcliffe.

Wideo na temat: david copperfield
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.