• Informacje na temat:

  david copperfield iluzjonista

Artykuły na temat: david copperfield iluzjonista
 • David Copperfield oskarżony o próbę gwałtu

  Pewna modelka wniosła do sądu pozew przeciwko znanemu iluzjoniście, Davidowi Copperfieldowi , w którym oskarża go o usiłowanie gwałtu i zastraszanie.

 • Dramat Claudii Schiffer

  Matthew pod koniec lat 90., była słynną topmodelką, muzą projektanta Karla Lagerfelda i narzeczoną iluzjonisty Davida Copperfielda. Vaughn, nieśmiały i niezbyt atrakcyjny Anglik, stawiał wtedy pierwsze...

 • Copperfield pomoże Jacksonowi?

  Michael Jackson stara się o pomoc słynnego iluzjonisty Davida Copperfielda.

 • "Iluzja": Odrzuć logikę

  Grupa uzdolnionych iluzjonistów zostaje zwerbowana do magicznego show, które tak naprawdę jest efektownym napadem na bank, zakrojonym na szeroką skalę. "Iluzja" to zaproszenie na występ godny Davida Copperfielda, z wykorzystaniem audiowizualnych sztuczek współczesnej techniki filmowej. Dobra rozrywka na lato pod warunkiem, że odrzucimy logikę, "podejdziemy bliżej i damy się oszukać".

 • Claudia Schiffer - supermodelka światowej sławy - przyleciała w czwartek, 28 września, z krótką wizytą do Polski. Modelka zgodziła się promować kolekcję ubrań jednej z polskich firm odzieżowych; została twarzą kolekcji wiosna - lato 2007.

 • Gandolfini w jednej z ostatnich ról

  "Niewiarygodny Burt Wonderstone" to kolejna po "Bruce Wszechmogący" komedia na planie której spotkali się jedni z najpopularniejszych współczesnych komików - Steve Carell i Jim Carrey. 9 sierpnia obraz trafi na płyty DVD. Jedną ze swoich ostatnich ról filmowych zagrał tu James Gandolfini.

 • Najbardziej niezwykły film roku!

  Krytycy nie mają wątpliwości - "Oto jeden z najlepszych i najbardziej niezwykłych filmów tego sezonu, a kto wie, czy nie roku" - pisze Małgorzata Sadowska. Chodzi oczywiście o "Labirynt Fauna" Guillermo del Toro.

Wideo na temat: david copperfield iluzjonista
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Iluzjonista

  "Iluzjonista" ("L'illusioniste") jest animowanym filmem wyreżyserowanym przez Sylvaina Chometa. Film oparty jest na nigdy niezrealizowanym scenariuszu, napisanym w 1956 r. przez znanego francuskiego aktora, mima i reżysera Jacquesa Tati. Miał on być odpowiedzią aktora, na wstyd związany z porzuceniem dziecka i zaznaczyć publicznie jego istnienie. Scenariusz był wręcz osobistą wiadomością do córki napisaną przez Tatiego. Współscenarzystą powstałego pomiędzy scenariuszami do filmów "Mój...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.