• Informacje na temat:

  david copperfield magik

Artykuły na temat: david copperfield magik
 • Copperfield: zgwałcił i zniknął?

  David Copperfield (51 l.), mistrz sztuk magicznych, które zapierają dech w piersiach niejednemu widzowi, a zwłaszcza damskiej części widowni, ma zapłacić 3 miliony dolarów odszkodowania.

 • "Iluzja": Odrzuć logikę

  Grupa uzdolnionych iluzjonistów zostaje zwerbowana do magicznego show, które tak naprawdę jest efektownym napadem na bank, zakrojonym na szeroką skalę. "Iluzja" to zaproszenie na występ godny Davida Copperfielda, z wykorzystaniem audiowizualnych sztuczek współczesnej techniki filmowej. Dobra rozrywka na lato pod warunkiem, że odrzucimy logikę, "podejdziemy bliżej i damy się oszukać".

 • Sprzedano Oscara Orsona Wellesa

  Statuetka Oscara, którą Orson Welles otrzymał za film "Obywatel Kane", została zlicytowana za niebagatelną kwotę ponad 861 tysięcy dolarów. Do jej sprzedaży doszło w kalifornijskim domu aukcyjnym Nate D. Sander.

 • Harry Potter nagrodzony

  Daniel Radcliffe, który w przeboju Chrisa Columbusa "Harry Potter i kamień filozoficzny" , wcielił się w małego czarodzieja, otrzymał swoją pierwszą nagrodę w Hollywood. Młody aktor został uhonorowany tytułem Male Youth Discovery of the Year Award przyznanym przez Hollywood Women's Press Club.

 • Eddie Murphy kurczy się

  Eddie Murphy ( "Shrek" , "Showtime" , "Pluto Nash" ) już niedługo wkroczy na plan filmu science fiction "The Incredible Shrinking Man". Obraz będzie nową wersją klasycznego dzieła "Niewiarygodnie mały człowiek" z 1957 roku. Ciemnoskóry gwiazdor wcieli się w postać mężczyzny, który na skutek działania tajemniczej substancji zaczyna się kurczyć. Zdjęcia ruszają w marcu 2004 roku.

 • Gandolfini w jednej z ostatnich ról

  "Niewiarygodny Burt Wonderstone" to kolejna po "Bruce Wszechmogący" komedia na planie której spotkali się jedni z najpopularniejszych współczesnych komików - Steve Carell i Jim Carrey. 9 sierpnia obraz trafi na płyty DVD. Jedną ze swoich ostatnich ról filmowych zagrał tu James Gandolfini.