• Informacje na temat:

  david cross

Artykuły na temat: david cross
 • Brooklyn Beckham pokłócił się z dziewczyną! Polały się łzy

  Brooklyn Beckham (20 l.) i Hana Cross (22 l.) mieli ostatnio ostre spięcie, które udało się uwiecznić fotoreporterom.

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • "Homecoming": Julia Roberts na małym ekranie!

  ...; udział wzięli w nim m.in. Catherine Keener, Oscar Isaac, David Schwimmer, Amy Sedaris i David Cross. Premiera "Homecoming" już 2 listopada. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page...

 • Boski ogień Luca Turilli's Rhapsody

  Włoska grupa Luca Turilli's Rhapsody wyda 19 czerwca drugi album "Prometheus, Symphonia Ignis Divinus".

 • Julia Roberts w kolejnym serialu telewizyjnym

  ...bohaterami są opiekunka społeczna (Roberts), jej zwierzchnik oraz żołnierz. Serial powstał na podstawie podcastu pod tym samym tytułem; udział wzięli w nim m.in. Catherine Keener, Oscar Isaac, David Schwimmer, Amy Sedaris i David Cross. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu informowaliśmy o tym, że aktorka wystąpi w produkcji "Today Will Be Different". Miniserial powstanie na podstawie powieści Marii...

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • Brooklyn Beckham przyłapany z nową dziewczyną!

  Wiosną tego roku wyszło na jaw, że syn Victorii i Davida nie jest już w związku z aktorką Chloe Moretz. Być może nikt by się o tym nie dowiedział, gdyby nie zdjęcia paparazzich, na których widać(...) Cross. Para wybrała się ostatnio na afterparty po gali Fashion Awards i zupełnie nie kryli się ze swoim uczuciem. Pasują do siebie? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Steve Strange nie żyje. Lider Visage miał 55 lat

  W czwartek 12 lutego w szpitalu w kurorcie Szarm el-Szejk w Egipcie zmarł Steve Strange, wokalista ikony new romantic - grupy Visage.

 • Podsiadło: ...o mojej pycie, że jest taki mały. Gdy Warga zagadnął wokalistę o jego zagraniczny pseudonim - "David Cross", Podsiadło nie krył zażenowania. Owszem, próbuje sił poza granicami kraju, jednak jako David Ross. "Nieprzyjemnie" zrobiło się po tym, jak prowadzący zaczął gmerać w telefonie komórkowym i zaniepokojony Podsiadło zapytał, co robi... "Sprawdzałem, czy to nie jest zaraźliwe...

 • My Cross To Bare i "Prawo odwetu"

  Na początku lutego w barwach Retribute Records zadebiutuje brytyjska death / grindcore'owa formacja My Cross To Bare, której nowego album "Lex Talionis" nie powinni zignorować fani takich grup, jak Pig Destroyer, The Dillinger Escape Plan, Meshuggah czy Cephalic Carnage.

Wideo na temat: david cross
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.