• Informacje na temat:

  david duchovny reżyser

Artykuły na temat: david duchovny reżyser
 • "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  ...​Wszystko zaczęło się w październiku 2014 r. od zaskakującego wpisu na Twitterze reżysera Davida Lyncha. Twórca kultowego "Miasteczka Twin Peaks" poinformował w nim, że powraca z nowym sezonem serialu!

 • David Duchovny zaskoczy widzów

  David Duchovny ( "Z Archiwum X: Syn" ) uprzedził swoich fanów, że mogą być zaskoczeni jego wyglądem oraz sposobem gry w najnowszym filmie "The TV Set". Aktor bardzo zmienił się na potrzeby nowej roli.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Czekam na więcej

  Powróciło "Miasteczko Twin Peaks". Czy jest to powrót udany czy też nowe odcinki serialu zawiodą oczekiwania fanów, tak jak najnowszy sezon "Z Archiwum X"? Za wcześnie jeszcze, by o tym przesądzać, ale co do jednego wszyscy się zgodzą: wczorajsza premiera serialu Davida Lyncha nie pozostawi widzów obojętnymi.

 • Agent Mulder reżyserem!

  David Duchovny (serial "Z Archiwum X" , "Ewolucja" , "Full Frontal. Wszystko na wierzchu" ) zadebiutuje wkrótce jako scenarzysta i reżyser filmu fabularnego. "House of D." będzie opowieścią o sile(...) Duchovny'ego Tea Leoni ( "Koniec z Hollywood" , "Jurassic Park III" ).

 • Nie tylko seks go kręci

  Na planie "Californication" panuje niesamowicie radosna atmosfera, gdy pieczę nad odcinkiem sprawuje sam David Duchovny.

 • Erykah Badu po raz kolejny pojawi się w filmie. "House Of D." to niezależna produkcja, w której jako reżyser i scenarzysta debiutuje aktor David Duchovny, znany m.in. z serial u "Z archiwum X".

 • Ruszają zdjęcia do nowego sezonu "Z Archiwum X"

  W zeszłym tygodniu ruszyły zdjęcia do nowej serii "Z Archiwum X". Na portalach społecznościowych zaczęły pojawiać się pierwsze wpisy dotyczące produkcji nowego sezonu. Aktorzy i reżyser opublikowali zdjęcia, które wskazują na to, że produkcja nowego "Z Archiwum X" rusza pełną parą.  David Duchovny wrzucił na swojego Twittera selfie z podróży do Vancouver, aktorka Gillian Anderson natomiast...

 • David Duchovny w przebraniu?

  Gwiazdor serial u "Z archiwum X", David Duchovny, powróci na duży ekran w znacznie mniej poważnej roli. Obraz "Connie and Carla" ma być komedią pomyłek w stylu "Pół żartem, pół serio" . Aktorowi towarzyszyć będą na planie Nia Vardalos i Toni Collette. Wytwórnia Spyglass Entertainment ogłosiła, iż prace nad "Connie" ruszą w maju 2003 roku.

 • "Z Archiwum X": "Spełniło się moje marzenie"

  ...materiału od razu się zgodziłem - mówi Carter.  Reżyser i scenarzysta, który zrealizował również takie produkcje jak "Millenium", "Samotni strzelcy" czy "Ryzykowna gra", uważa, że za sukcesem serii stoją przede wszystkim odtwórcy głównych ról - Gillian Anderson i David Duchovny. - "Z Archiwum X" odniosło tak wielki sukces dzięki Davidowi i Gillian oraz postaciom Muldera i Scully. Przez lata...

 • David Duchovny mężem Halle Berry

  Znany z serial u "Z Archiwum X" David Duchovny dołączył do obsady filmu "Things we Lost in the Fire". Gwiazdor zagra u boku Halle Berry ( "X-Men: Ostatni bastion" ) i Benicio Del Toro ( "21 gramów" ).

Wideo na temat: david duchovny reżyser
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Nie zapomnij mnie

  David Sieveking, znany polskim widzom z filmu "David chce odlecieć", w unikalny sposób, nie bojąc się groteski i humoru, portretuje tym razem swoją matkę, która - jak miliony ludzi w Europie - zapada na chorobę Alzheimera i powoli zapomina o świecie, w którym żyje. Ale, jak twierdzi reżyser, choć traci pamięć, nie traci poczucia humoru. Rodzice Davida byli w latach 60. XX wieku aktywnymi członkami ruchów studenckich i żyli w tzw. "otwartym związku". Teraz ich miłość zostaje poddana testowi....