• Informacje na temat:

  david duchovny rozwód

Artykuły na temat: david duchovny rozwód
 • David Duchovny spotyka się z 24-latką

  David Duchovny (57 l.) przyłapany został ze swoją nową dziewczyną, 24-letnią Monique Pendleberry, pod studiem filmowym w Vancouver.

 • David Duchovny ma nową dziewczynę. Jest sporo młodsza!

  Wedle doniesień, David Duchovny (57 l.) znów jest zakochany!

 • David Duchovny rozwiódł się z żoną!

  David Duchovny (54 l.) i Tea Leoni (48 l.) nie są już małżeństwem. Para rozwiodła się po 17 latach związku.

 • Kto zdradzał w małżeństwie Duchovnego?

  Niedawno donosiliśmy, że to David zażądał rozwodu po tym, jak wyszedł na jaw romans jego żony z Billym Bobem Thorntonem. Teraz z kolei chodzą słuchy, że Duchovny zdradzał Leoni z... instruktorką tenisa.

 • Seksoholik rozstał się z żoną

  Hollywoodzka para David Duchovny i Tea Leoni ponownie się rozstali. Nastąpiło to zaledwie dwa lata po ich poprzedniej separacji, spowodowanej przyznaniem się aktora do seksoholizmu.

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  ...... Ponoć Lohan jest też uzależniona od poprawiania urody, robienia zakupów, uprawiania sportów i seksu. David Duchowny, gwiazda seriali "Z archiwum X" i "Californication" Pierwszym sukcesem Davida(...) wygranym wątkiem erotycznym. Poza ułożonym agentem FBI, Foxem Mulderem z "Z Archiwum X" i Jake’em Wintersem z "Pamiętników..." Duchovny wcielił się także w Hanka Moody’ego z "Californication...

 • Plotkarski przegląd roku

  Nicole Kidman w ciąży! David Duchovny uzależniony od seksu! Helen Mirren wciągała kokę! - czym emocjonowaliśmy się w mijającym roku?

 • Seksoholik rozstał się z żoną

  Hollywoodzka para David Duchovny i Tea Leoni ponownie się rozstali. Nastąpiło to zaledwie dwa lata po ich poprzedniej separacji, spowodowanej przyznaniem się aktora do seksoholizmu.

 • Reżyser Jonathan Demme, nagrodzony Oscarem za "Milczenie owiec", prowadzi z wytwórnią Universal Pictures rozmowy na temat realizacji kolejnego filmu. Projekt nosi roboczy tytuł "Intolerable Cruelty". "Intolerable Cruelty" to historia przebiegłego prawnika - specjalisty od rozwodów, który wrabia w przestępstwo jedną ze swoich klientek.

Wideo na temat: david duchovny rozwód
 • Zdradzała Duchovny'ego?

  Tea Leoni i Billy Bob Thornton promują swój nowy film na festiwalu filmowym w Sundance. Aktorka wypierała się, że powodem rozwodu z Davidem Duchovnym jest jej romans z Thorntonem. Tak czy inaczej, w ostatnich sekundach powyższego wideo widać wyraźnie, że aktorzy są ze sobą w zażyłych stosunkach...

 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...