• Informacje na temat:

  david duchovny z żoną

Artykuły na temat: david duchovny z żoną
 • David Duchovny ma nową dziewczynę. Jest sporo młodsza!

  Wedle doniesień, David Duchovny (57 l.) znów jest zakochany!

 • David Duchovny planuje ślub?

  Amerykański gwiazdor kultowego serial u "Z archiwum X" David Duchovny i jego żona aktorka Tea Leoni zamierzają ponoć wkrótce odnowić przysięgę małżeńską.

 • David Duchovny spotyka się z 24-latką

  David Duchovny (57 l.) przyłapany został ze swoją nową dziewczyną, 24-letnią Monique Pendleberry, pod studiem filmowym w Vancouver.

 • Seksoholik rozstał się z żoną

  Hollywoodzka para David Duchovny i Tea Leoni ponownie się rozstali. Nastąpiło to zaledwie dwa lata po ich poprzedniej separacji, spowodowanej przyznaniem się aktora do seksoholizmu.

 • David Duchovny rozwiódł się z żoną!

  David Duchovny (54 l.) i Tea Leoni (48 l.) nie są już małżeństwem. Para rozwiodła się po 17 latach związku.

 • Błogosławiony Duchovny

  David Duchovny wykorzystał swoje pięć minut na czerwonym dywanie przed ceremonią wręczenia Złotych Globów i podziękował rodzinie za wsparcie, w czasie gdy leczył się z uzależnienia od seksu.

 • David Duchovny już nie ukrywa związku ze sporo młodszą partnerką!

  David Duchovny (57 l.), który w 2014 roku rozwiódł się ze swoją żoną i matką dzieci, Teą Leoni (52 l.), od kilku miesięcy znów jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką jest sporo młodsza była(...). Kobiecie nie przeszkadza też fakt, że Duchovny jeszcze niedawno leczył się z uzależnienia od seksu i pornografii. Ciekawe, czy równie entuzjastycznie do tego związku podchodzą bliscy Monique...

 • Stone, Duchovny, Liotta - miłosny trójkąt

  Sharon Stone ("Nagi instynkt", "Wspaniały Joe ), David Duchovny ("Z Archiwum X", "Ewolucja" i Ray Liotta ("Chłopaki z ferajny", "Hannibal" ) wystąpią wspólnie w erotycznym thrillerze, zatytułowanym "In the Lake". Jak zapowiadają producenci z wytwórni Warner Bros., gwiazdy będą uwikłane w miłosny trójkąt, rodem z takich filmów jak "Listonosz dzwoni zawsze dwa razy" czy "Żar ciała".

 • Duchovny pozywa gazetę

  Gwiazdor serial u "Z Archiwum X" David Duchovny pozwał brytyjską gazetę za artykuł, w którym zasugerowano, że zdradził swoją żonę Teę Leoni z instruktorką tenisa.

 • Duchovny pozywa gazetę

  Gwiazdor serial u "Z Archiwum X" David Duchovny pozwał brytyjską gazetę za artykuł, w którym zasugerowano, że zdradził swoją żonę Teę Leoni z instruktorką tenisa.

Wideo na temat: david duchovny z żoną
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...