• Informacje na temat:

  david duchovny zdjęcia

Artykuły na temat: david duchovny zdjęcia
 • David Duchovny spotyka się z 24-latką

  David Duchovny (57 l.) przyłapany został ze swoją nową dziewczyną, 24-letnią Monique Pendleberry, pod studiem filmowym w Vancouver.

 • David Duchovny mężem Halle Berry

  Znany z serial u "Z Archiwum X" David Duchovny dołączył do obsady filmu "Things we Lost in the Fire". Gwiazdor zagra u boku Halle Berry ( "X-Men: Ostatni bastion" ) i Benicio Del Toro ( "21 gramów" ).

 • "Z Archiwum X": Duchovny wzruszony scenariuszem

  Z początkiem 2016 roku, stacja telewizyjna FOX rozpocznie emisję 10. sezonu "Z Archiwum X". Już teraz ruszają zdjęcia do najnowszej serii. Przygotowania do nagrań i pierwsze spotkanie z nowym scenariuszem okazały się bardzo emocjonujące.

 • David Duchovny jako autor "Tajemnic Los Angeles"

  David Duchovny, gwiazdor serial u "Z Archiwum X" , w swoim nowym filmie wcieli się w postać znanego pisarza Jamesa Ellroy'a, autora powieści "Tajemnice Los Angeles". Na podstawie tej książki, w 1997 roku, powstał głośny dramat kryminalny Curtisa Hansona, z udziałem takich gwiazd jak Kevin Spacey, Russell Crowe, Kim Basinger (nagrodzona za swą kreację Oscarem), Danny DeVito, Guy Pearce.

 • Ruszają zdjęcia do nowego sezonu "Z Archiwum X"

  Z początkiem nowego roku stacja telewizyjna FOX będzie emitowała nową serię kultowego serialu "Z Archiwum X". Już teraz, w Vancouver, rusza produkcja 6-odcinkowego sezonu. W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego.

 • Duchovny i cała reszta

  Eva Mendes ( "Wyścig z czasem" ) i James LeGros ("Drugstore Cowboy") dołączą do obsady filmu Barta Freundlicha, "Trust the Man". Głównych bohaterów romantycznej opowieści grają Julianne Moore i David Duchovny.

 • „Z Archiwum X”: Gillian Anderson zrobiła fanom prezent

  Po wielu latach Gillian Anderson i David Duchovny spotkali się na planie, by dać fanom wspaniały prezent - kontynuację kultowego "Z Archiwum X".

 • Duchovny podbija Internet

  David Duchovny, gwiazda serial u "Z archiwum X", jest podekscytowany swoją popularnością w Internecie. Okazało się, że jego zdjęcia są najczęściej przesyłane przez internautów. Fotografie Duchovnego i Jennifer Lopez w jej słynnej zielonej sukience, w której wystąpiła podczas wręczania tegorocznych nagród muzycznych Grammy, były "ściągane" do komputerów ponad 5 tysięcy razy.

 • "Z Archiwum X": Powstanie kolejny sezon!

  To już oficjalna informacja. FOX poinformował, że powstanie kolejny, sześcioodcinkowy sezon kultowego "The X Files". W rolach niezastąpionego duetu Mulder-Scully powrócą David Duchovny i Gillian Andreson.

 • Duchovny u Soderbergha

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad sequelem słynnego filmu Stevena Soderbergha, "Seks, kłamstwa i kasety video". Ostatnio pojawiła się informacja, iż w filmie zatytułowanym roboczo "How to Survive a Hotel Room Fire" w jednej z głównych ról wystąpi David Duchovny ("Z Archiwum X", "Wróć do mnie" , "Ewolucja" ).

Zdjęcia na temat: david duchovny zdjęcia
Wideo na temat: david duchovny zdjęcia
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.