• Informacje na temat:

  david faustino plotki

Artykuły na temat: david faustino plotki
 • "Świat według Bundych": David Faustino gotowy, by wrócić do Bundych!

  Ostatnio dziennikarzom udało się porozmawiać z serialowym Budem Bundy, czyli Davidem Faustino. - Taka plotka krąży w mieście. Jak będzie, zobaczymy. Jestem chętny, ale póki co żadna propozycja nie padła - wyznał 41-letni Faustino. Jego słowa zaskoczyły o tyle, że to właśnie jego postać była typowana jako centralna w nowej wersji Bundych. Co więcej, sam David ma już nawet wizję dalszych losów...

 • "Świat według Bundych": Wielki powrót Bundych?

  Czyżby na małe ekrany miał powrócić kolejny kultowy serial z lat 90.? David Faustino (Bud Bundy) ma już gotowy scenariusz.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Wideo na temat: david faustino plotki
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.