• Informacje na temat:

  david ferrer

Artykuły na temat: david ferrer
 • "Miasteczko Twin Peaks": Wraca agent Rosenfield

  Kolejne wiadomości z "Miasteczka Twin Peaks". W najnowszej odsłonie kultowej serii pojawi się Miguel Ferrer.

 • Off Plus Camera: Projekcje na dachach

  Podczas tegorocznej edycji Off Plus Camera (8-17 kwietnia) filmy będzie można oglądać nie tylko w kinach, ale również w plenerze. Po raz pierwszy widzowie festiwalu będą mieli szansę uczestniczyć w wyjątkowych filmowych projekcjach na dachach krakowskich kamienic.

 • Gwiazdy po latach: „Twin Peaks”

  ...„Twin Peaks” autorstwa Davida Lyncha i Marka Frosta to serial, który wszedł do kanonu inteligentnych i zaskakujących produkcji telewizyjnych. Historia śledztwa w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny z małego miasteczka – Laury Palmer – z odcinka na odcinek staje się coraz dziwniejsza, przekraczając niezauważalnie granicę między jawą a koszmarem sennym. Agent FBI, Dale Cooper, poszukując sprawcy...

 • Wręczono Latin Grammy Awards

  Kolumbijski wokalista i kompozytor Juanes został największym zwycięzcą podczas tegorocznej uroczystości rozdania nagród Latin Grammy Awards, która odbyła się w środę, 3 września, w Miami. Triumfował on we wszystkich pięciu kategoriach, w których został wcześniej nominowany.

 • Najlepszy amerykański serial

  Meyers, Alec Baldwin, David Duchovny... W USA gwiazdy od lat występują z powodzeniem w produkcjach telewizyjnych. Laureatów poznamy 13 stycznia 2008 roku. Poniżej lista wszystkich nominowanych: Najlepszy(...)) Entourage (HBO) Extras (HBO) Pushing Daisies (ABC) Najlepsza aktorka w serialu komediowym/musicalu: Christina Applegate - Samantha Who? America Ferrera - Brzydka Betty Tina Fey - 30 Rock Anna Friel...

 • Grają w muzycznym niebie

  Ostatni rok był szczególnie okrutny dla fanów polskiego rocka. W tym czasie na zawsze odeszli m.in. Paweł Berger (Dżem), Robert Sadowski (Madame, Houk, Robert Gawliński), Janusz Popławski (Niebiesko-Czarni), Krzysztof "Doc" Raczkowski (Vader), a ostatnio Mira Kubasińska (Breakout). W dzień Wszystkich Świętych wspominamy nie tylko najbliższych zmarłych, ale także tych, którzy dostarczali nam wzruszeń swoją twórczością i działalnością na muzycznej scenie.

 • Dzieci wybrały Willa Smitha

  Rozdano najważniejsze dziecięce nagrody - Nickelodeon Kids' Choice Awards 2009. Łącznie 90 milionów dzieci oddało swój głos m.in. na Beyonce, Willa Smitha, Leonardo DiCaprio, Miley Cyrus, The Jonas Brothers i Vanessę Hudgens. To tylko niektórzy triumfatorzy tegorocznej edycji konkursu.

 • To będzie "piękna katastrofa"

  7 czerwca na ekrany polskich kin trafi "Taka piękna katastrofa" w reżyserii Todda Bergera.

 • Przełamać stereotypy

  Jakie wnioski można wyciągnąć z większości filmów sensacyjnych? Przede wszystkim, że w policji służą sami mężczyźni i walczą ze stuprocentowo męskimi gangami. Oczywiście policjanci są w pracy 24 godziny na dobę, bo przecież są gwiazdorami wydziału zabójstw i średnio co tydzień trafia im się epokowe dochodzenie, zawsze zakończone medalem wręczonym przez burmistrza...

 • Najlepszy amerykański serial

  Niespodzianka! Aż cztery z sześciu nominacji do Złotego Globu dla najlepszego serial u dramatycznego otrzymały produkcje "kablówek". Honoru wielkich telewizji bronią "Chirurdzy" (ABC) oraz "House" (Fox).

Wideo na temat: david ferrer
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

Dyskusje na temat: david ferrer
 • Re: Zmarł Warren Frost

  ....najpierw Miguel Ferrer... :(( teraz on :(((.... mam nadzieje, że David Lynch skończył zdjęcia do Twin Peaks :(((