• Informacje na temat:

  david frost dziennikarz

Artykuły na temat: david frost dziennikarz
 • Stracona szansa Clooneya

  George Clooney bezskutecznie ubiegał się reżyserię filmu "Frost/Nixon" - ujawnił Peter Morgan - autor sztuki, na której oparto najnowszą "prezydencką" produkcję Hollywood. Teraz żałuje, że film wyreżyserował Ron Howard.

 • Metalowi gitarzyści wszech czasów

  Prestiżowy magazyn "Guitar World" przygotował do swojego marcowego numeru zestawienie 100 najlepszych gitarzystów metalowych wszech czasów. Wyboru dokonali dziennikarze pisma. Miejsce pierwsze przyznano Tony'emu Iommiemu, gitarzyście legendarnej angielskiej grupy Black Sabbath.

 • "Yoko Ono nie jest winna rozpadu The Beatles"

  To nie Yoko Ono była przyczyną rozpadu The Beatles - zapewnia Paul McCartney. Zdaniem artysty do rozpadu grupy doprowadziły zabiegi ostatniego menedżera zespołu Allena Kleina.

Wideo na temat: david frost dziennikarz
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.