• Informacje na temat:

  david furnish

Artykuły na temat: david furnish
 • Elton John i David Furnish musieli odwołać ślub!

  Elton John (67 l.) i David Furnish (51 l.) mimo wcześniejszych zapowiedzi jednak nie mogą się pobrać w maju.

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Elton John i David Furnish ustalili datę ślubu!

  Elton John (67 l.) będzie w końcu mógł legalnie poślubić swojego długoletniego partnera Davida Furnisha (51 l.)!

 • Elton John pracuje nad serialem dla HBO

  Brytyjski kompozytor, wokalista i pianista Elton John pracuje nad serialem dla HBO. Amerykański kanał zamówił pilotażowy odcinek. Zdjęcia rozpoczną się wiosną.

 • Elton John i David Furnish biorą ślub! "To cud"

  Wokalista skorzysta z prawa do zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci, wprowadzonego w tym roku w Anglii, i w 2014 roku włoży obrączkę na palec swego wieloletniego partnera, producenta filmowego Davida Furnisha (50 l.), z którym od ośmiu lat żyje w związku partnerskim. Panowie wychowują dwójkę synów - 2,5-letniego Zachary’ego oraz dziesięciomiesięcznego Elijaha, których urodziła im...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Elton John i John Furnish "starają się" o córkę!

  Wokalista z producentem filmowym Davidem Furnishem (53 l.) wziął ślub ponad rok temu, gdy w Anglii zalegalizowano małżeństwa homoseksualne. Dwóch synów, Zahary’ego (5 l.) i Elijaha (3 l.), urodziła(...) dzieci, a właściwie, że razem z Davidem zdecydowaliśmy się na dzieci, było najlepszą rzeczą, jaką zrobiłem w ciągu ostatnich sześciu lat. Synowie są moim skarbem. Bez nich moje życie byłoby puste...

 • Kolejne dziecko w rodzinie Eltona Johna?

  Piosenkarz Elton John i jego partner David Furnish będą mieli kolejnego potomka.

 • Elton John czy David Furnish - który jest ojcem?

  Elton John i jego partner David Furnish utrzymywali, że nie chcą wiedzieć, kto z nich jest biologicznym ojcem Zachary'ego Jacksona Levona. Ze względów medycznych zmienili jednak zdanie.

 • Syn Eltona Johna będzie miał rodzeństwo?

  Piosenkarz Elton John i jego cywilny partner David Furnish chcą, by ich syn miał rodzeństwo.

Zdjęcia na temat: david furnish
Wideo na temat: david furnish
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.