• Informacje na temat:

  david guetta

Artykuły na temat: david guetta
 • David Guetta i jego ukochana przyłapani na czułościach!

  David Guetta (51 l.) w 2014 roku rozstał się z żoną i matką swoich dzieci, Cathy. Obecnie DJ i producent muzyczny jest związany z aktorką Jessicą Ledon (26 l.). Choć para jest ze sobą od około dwóch lat, nadal są w sobie zakochani jak pierwszego dnia. Kiedy paparazzi przyłapali ich ostatnio na obiedzie, czule patrzyli sobie w oczy i wymieniali się pocałunkami. Myślicie, że Ledon zostanie kiedyś...

 • David Guetta ma nową miłość

  Francuski DJ David Guetta spotyka się z 22-letnią modelką Jessicą Ledon.

 • David Guetta ma nową dziewczynę. Dużo młodszą!

  David Guetta (47 l.), który niedawno po ponad dwudziestu latach rozstał się z żoną, zakochał się w młodej kubańskiej modelce.

 • David Guetta: Ataki paniki zastopowały moją karierę

  Jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów na całym świecie, David Guetta, wyznał, że boryka się z atakami paniki, które utrudniają mu tworzenie muzyki.

 • David Guetta rozwodzi się! Słono za to zapłaci!

  David Guetta (46 l.) po 22 latach małżeństwa postanowił się rozwieść. Żona już się o to postara, aby pożałował swojej decyzji!

 • David Guetta: Kiedyś ludzie nie traktowali DJ-ów poważnie

  Jest najpopularniejszym didżejem świata. Zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Tylko u nas - jedyny wywiad z Davidem Guettą! O nowym albumie, rywalizacji z Calvinem Harrisem i dowcipach, które zupełnie go nie śmieszą.

 • Książę William najbardziej wpływowy

  Na drugim miejscu znalazł się znany francuski DJ, David Guetta. Pierwszą trójkę listy zamyka piłkarz Cristiano Ronaldo. Ponad 7 tys. czytelników brytyjskiego serwisu internetowego AskMen zostało poproszonych o wskazanie mężczyzny, który ich zdaniem w minionym roku wywarł na nich największy wpływ. "Czytelnicy uznali, że Książę William sprawił, iż brytyjska monarchia stała się bardziej przystępna...

 • Znamy listę gwiazd na albumie "Listen" Davida Guetty!

  Na płycie słynnego francuskiego DJ-a pojawią się m.in. Sia, Nicki Minaj, Rihanna, John Legend czy Emeli Sande.

 • Muzyczny sukces House'a

  Rock Anthem" i David Guetta z "Where Them Girls At" (gościnnie Nicki Minaj i Flo Rida).

 • Recenzja Calvin Harris "Motion": Już tylko krok za Davidem Guettą

  Najpierw Dizzeego Rascala przestawiał na taneczne rytmy, potem Rihannie pomagał odnaleźć miłość, a dziś wysyła jasny przekaz Davidowi Guettcie. Jeszcze chwila, jeszcze momencik, i panowie zamienią się miejscami.

Zdjęcia na temat: david guetta
Wideo na temat: david guetta
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.