• Informacje na temat:

  david guetta muzyk

Artykuły na temat: david guetta muzyk
 • David Guetta ma nową dziewczynę. Dużo młodszą!

  David Guetta (47 l.), który niedawno po ponad dwudziestu latach rozstał się z żoną, zakochał się w młodej kubańskiej modelce.

 • David Guetta: Ataki paniki zastopowały moją karierę

  Jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów na całym świecie, David Guetta, wyznał, że boryka się z atakami paniki, które utrudniają mu tworzenie muzyki.

 • David Guetta rozwodzi się! Słono za to zapłaci!

  David Guetta (46 l.) po 22 latach małżeństwa postanowił się rozwieść. Żona już się o to postara, aby pożałował swojej decyzji!

 • David Guetta: Kiedyś ludzie nie traktowali DJ-ów poważnie

  Jest najpopularniejszym didżejem świata. Zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Tylko u nas - jedyny wywiad z Davidem Guettą! O nowym albumie, rywalizacji z Calvinem Harrisem i dowcipach, które zupełnie go nie śmieszą.

 • Muzyczny sukces House'a

  Rock Anthem" i David Guetta z "Where Them Girls At" (gościnnie Nicki Minaj i Flo Rida).(...) nielegalnie wtargnął na teren amerykańskiej muzyki i amerykańskiej duszy" - powiedział Hugh Laurie na temat swojej muzycznej kariery. Kto w takim razie powstrzymał Lauriego przed wejściem na sam...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • David Guetta: To prawdziwe szaleństwo

  Jeden z najsłynniejszych DJ-ów świata, David Guetta zapowiada swój kolejny album. Artysta dodaje, że będzie to płyta "futurystyczna".

 • Wyszła z cienia Beyonce

  Na 1. miejscu brytyjskiego zestawienia najpopularniejszych utworów znalazł się francuski DJ David Guetta z piosenką "When Love Takes Over".

 • Orange Warsaw Festival 2014 już za nami!

  Wielka impreza pod batutą francuskiego DJ-a Davida Guetty zakończyła siódmą edycję Orange Warsaw Festival.

Wideo na temat: david guetta muzyk
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.