• Informacje na temat:

  david hyde pierce

Artykuły na temat: david hyde pierce
 • Roberts i Soderbergh ponownie razem?

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad sequelem słynnego filmu Stevena Soderbergha, "Seks, kłamstwa i kasety video". W obrazie "How to Survive a Hotel Room Fire" w jednej z głównych ról wystąpi David Duchovny. Ostatnio pojawiła się informacja, iż na planie z reżyserem być może ponownie spotka się Julia Roberts ( "Notting Hill" , "Meksykanin" , "Ulubieńcy Ameryki" ).

 • Duchovny u Soderbergha

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad sequelem słynnego filmu Stevena Soderbergha, "Seks, kłamstwa i kasety video". Ostatnio pojawiła się informacja, iż w filmie zatytułowanym roboczo "How to Survive a Hotel Room Fire" w jednej z głównych ról wystąpi David Duchovny ("Z Archiwum X", "Wróć do mnie" , "Ewolucja" ).

 • Monty Python: Gwiazdy musicalu

  Znana jest już trójka głównych aktorów, którzy wystąpią w musicalu "Spamalot", mającym powstać na Broadway'u. W przedstawieniu, bazującym na klasycznym już filmie z 1975 roku "Monty Python i Święty Graal" , będzie można zobaczyć Davida Hyde Pierce'a ( "Do diabła z miłością" ), Hanka Azarię ( "Nadchodzi Polly" ) oraz Tima Curry'ego ( "Straszny film 2" ). Musical powstanie na podstawie książki

 • Nowa płyta The Goo Goo Dolls pod koniec roku

  Amerykańska grupa The Goo Goo Dolls weszła do studia nagraniowego w Los Angeles. Pierwszy album z nowym materiałem od 1998 roku, kiedy to ukazała się płyta "Dizzy Up The Girl", ma roboczy tytuł "Gutterflowers" ("Kwiaty z rynsztoka") i zawierać będzie najprawdopodobniej dwanaście utworów. Twórcy mają nadzieję umieścić płytę w sklepach jeszcze w 2001 roku.

 • A. Banderas i J. Moore w Alei Gwiazd

  Kilka dni temu ujawniono nazwiska sław amerykańskiego przemysłu rozrywkowego, które w 2005 roku uhonorowane zostaną słynnymi gwiazdami na Hollywood Walk of Fame. Wśród kandydatów z dziedziny filmu znaleźli się m.in. Antonio Banderas ( "Desperado" ), Julianne Moore ( "Godziny" ) i Kaczor Donald.

 • We wtorek, 30 stycznia, w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych prestiżowych nagród Gildii Aktorów (Annual Screen Actors Guild Awards). Wyróżnienia będą przyznane już po raz siódmy. O laury w tym roku walczyć będą między innymi Julia Roberts, Tom Hanks, Russell Crowe, Robert Downey Jr.

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" ).

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (3-5 października) w kinach pojawi się pięć nowych tytułów. Kinomani wybierać będą mogli pomiędzy romantycznymi komediami ( "Do diabła z miłością" , "Szkoła stewardes" ), pełną akcji opowieścią "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , porażającym dramatem Larsa von Triera ( "Dogville" ) i obyczajową historią Jerzego Stuhra ( "Pogoda na jutro" ).

 • Nominacje do Emmy przyznane

  W czwartek, 17 lipca, po raz 55. ogłoszono nominacje do nagród Emmy - najbardziej prestiżowych wyróżnień w amerykańskiej telewizji. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się serial "Sześć stóp pod ziemią" (sieć HBO), o nieco zwariowanej rodzinie przedsiębiorów pogrzebowych, któremu przyznano aż 16 nominacji. 15 przypadło serialowi "Prezydencki poker", zaś szansę na 13 nagród ma inna produkcja HBO, dobrze znany i u nas serial "Rodzina Soprano" .

 • Ogłoszono nominacje do Emmy Awards

  Filmowe gwiazdy, między innymi Brad Pitt, Kenneth Branagh, Jim Broadbent i Susan Sarandon, zostali nominowani do tegorocznych nagród Emmy, honorujących telewizyjne dokonania. Brad Pitt zyskał uznanie za występ w serialu "Przyjaciele" ("Najlepszy gościnny występ aktora w serialu komediowym").