• Informacje na temat:

  david jost

Artykuły na temat: david jost
 • Tokio Hotel pracuje

  Popularna, niemiecka grupa Tokio Hotel z coraz większym animuszem podbija rynek amerykański. Przygotowywany trzeci album ukaże się równocześnie w niemieckiej i angielskiej wersji.

 • Camerimage odkrywa karty

  Tegoroczna, już 11. edycja Festiwalu Filmowego Camerimage, odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi, od 29 listopada do 6 grudnia. Oprócz głównego konkursu, zaplanowano serię pokazów specjalnych, retrospektywę dzieł operatora Williama Frakera oraz konkurs filmów studenckich. Jak zwykle wśród gości i jurorów imprezy znajdą się wielkie nazwiska światowego kina.

 • Tokio Hotel: Jak rodzina

  W poniedziałek, 12 grudnia, polską premierę będzie miał debiutancki album niemieckiej grupy Tokio Hotel, zatytułowany "Schrei" ("Krzyk"). Zespół kierowany przez 16-letnich obecnie braci-bliźniaków Billa i Toma Kaulitzów, powstał w 2004 roku w Magdeburgu, a już kilkanaście miesięcy później rozpoczął nagrania pierwszej płyty."Nie mogę uwierzyć, że wszystko potoczyło się tak szybko" - przyznał Bill, wokalista zespołu i obiekt westchnień wielu nastolatek.

 • Patrick Nuo gościem "Baru" i CZATerii

  W sobotę, 18 października, gościem programu "Bar" będzie Patrick Nuo, wschodząca gwiazda niemieckiej muzyki pop. Wokalista ma zaledwie 20 lat, a już zdążył wydać debiutancką płytę "Welcome" i wylansować spory przebój, zatytułowany "5 Days".

 • "Zapraszam na wyspę spokoju"

  Patrick Nuo, rocznik 1983, być może stoi u progu wielkiej międzynarodowej kariery. Najpierw ten pochodzący z małej szwajcarskiej miejscowości chłopak podbił serca fanów i krytyków w Niemczech. Niewykluczone, że po wizycie w nadawanym przez Polsat "Barze", również polscy fani ruszą do sklepów, aby kupić debiutancką płytę wokalisty, zatytułowaną "Welcome", która ukazała się u nas pod koniec września 2003 roku. Patrick Nuo w rozmowie z Hubertem Oziminą opowiedział m.in. o tym, czym jest dla...

 • Podwójny Tokio Hotel

  Jedna z najpopularniejszych grup z Niemiec, Tokio Hotel przygotowało kolejny album. W październiku równocześnie ukażą się anglo- i niemieckojęzyczna wersja płyty "Humanoid".

Wideo na temat: david jost
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.