• Informacje na temat:

  david morrissey aktor

Artykuły na temat: david morrissey aktor
 • "Żywe trupy": Gubernator zmienia rewir?

  David Morrissey został zaangażowany do głównej roli w nowym serialu produkcji stacji AMC - "Line of Sight". Czy to oznacza, że Gubernatora zabraknie wśród "Żywych trupów"?

 • David Morrissey u boku Hilary Swank

  Brytyjski aktor David Morrissey, który pracuje obecnie z Sharon Stone na planie filmu "Basic Instinct 2: Risk Addiction", drugiej części przeboju "Nagi instynkt" , zagra u boku Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" ) w filmie "The Reaping". Zdjęcia rozpoczną się na początku 2006 roku.

 • Murray w "Nagim instynkcie 2"

  Bill Murray ( "Między słowami" , "Kawa i papierosy" ) zagra drugoplanową rolę w kontynuacji przeboju z 1992 roku "Nagi instynkt" . W głównych bohaterów filmu wcielą się Sharon Stone i David Morrissey.

 • "Nagi instynkt 2": Partner Stone

  W drugiej części głośnego przed laty "Nagiego instynktu" u boku Sharon Stone wystąpi gwiazda brytyjskiego kina David Morrissey. Zdjęcia rozpoczną się w marcu tego roku, w Londynie.

 • Nagi instynkt Rampling i Thewlisa

  Charlotte Rampling ( "Basen" , "Deklaracja" , "Immortal - kobieta pułapka" ) i David Thewlis ( "Linia czasu" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" , "Królestwo niebieskie" ) dołączyli do obsady filmu "Basic Instinct 2: Risk Addiction", kontynuacji przeboju "Nagi instynkt" . Sequel powstaje w firmach Intermedia Films i C2 Pictures.

 • Ben Affleck w "State of Play"

  Ben Affleck przejmie rolę Edwarda Nortona w filmie Kevina Macdonalda "State of Play".

 • Francuski film podbił Londyn

  Francuski dramat więzienny "Prophet" został uznany za najlepszy film tegorocznego Londyńskiego Festiwalu Filmowego.

 • Jak Crowe, Affleck i Mirren

  Morderstwo, które wstrząsnęło opinią publiczną. Polityczne interesy, o których nikt nie miał prawa wiedzieć. Skandal, który nie powinien wybuchnąć. W marcu kanał Ale Kino! rozpoczyna emisję nowego serialu - "Stan gry".

 • Gejsze i Johnny Cash w Krakowie

  Od wtorku, 13 grudnia, w Krakowie trwa jubileuszowe XX Forum Wokół Kina - coroczne spotkanie ludzi związanych z branżą kinową w Polsce, głównie właścicieli kin i dystrybutorów. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się z propozycjami filmowymi na pierwsze miesiące 2006 roku. Największymi atrakcjami do tej pory były pokazy obrazów "Wyznania gejszy" oraz "Spacer po linie" - biograficzna opowieść o legendarnym muzyku Johnnym Cashu.

Wideo na temat: david morrissey aktor
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...

 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...