• Informacje na temat:

  david morrissey zdjęcia

Artykuły na temat: david morrissey zdjęcia
 • Pierwsze materiały z 5. sezonu "Żywych trupów"

  Kanał FOX opublikował pierwsze materiały wideo oraz zdjęcia z piątego sezonu „The Walking Dead”. Fani serii mogą nacieszyć oczy materiałami zza kulis pierwszego dnia zdjęciowego oraz sneak peekiem, a także zdjęciami z planu i plakatem promującym 5. sezon, przygotowanym specjalnie na Comic Con.

 • David Morrissey u boku Hilary Swank

  Brytyjski aktor David Morrissey, który pracuje obecnie z Sharon Stone na planie filmu "Basic Instinct 2: Risk Addiction", drugiej części przeboju "Nagi instynkt" , zagra u boku Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" ) w filmie "The Reaping". Zdjęcia rozpoczną się na początku 2006 roku.

 • "Nagi instynkt 2": Partner Stone

  W drugiej części głośnego przed laty "Nagiego instynktu" u boku Sharon Stone wystąpi gwiazda brytyjskiego kina David Morrissey. Zdjęcia rozpoczną się w marcu tego roku, w Londynie.

 • Murray w "Nagim instynkcie 2"

  Bill Murray ( "Między słowami" , "Kawa i papierosy" ) zagra drugoplanową rolę w kontynuacji przeboju z 1992 roku "Nagi instynkt" . W głównych bohaterów filmu wcielą się Sharon Stone i David Morrissey.

 • Nagi instynkt Rampling i Thewlisa

  Charlotte Rampling ( "Basen" , "Deklaracja" , "Immortal - kobieta pułapka" ) i David Thewlis ( "Linia czasu" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" , "Królestwo niebieskie" ) dołączyli do obsady filmu "Basic Instinct 2: Risk Addiction", kontynuacji przeboju "Nagi instynkt" . Sequel powstaje w firmach Intermedia Films i C2 Pictures.

 • Ben Affleck w "State of Play"

  Ben Affleck przejmie rolę Edwarda Nortona w filmie Kevina Macdonalda "State of Play".

Wideo na temat: david morrissey zdjęcia
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.