• Informacje na temat:

  david prowse

Artykuły na temat: david prowse
 • David Prowse znowu zagra Dartha Vadera?

  Amerykański aktor David Prowse, który w trylogii "Gwiezdne wojny" zagrał Dartha Vadera, wyznał niedawno, że chciałby raz jeszcze ubrać czarny hełm i wystąpić w "Epizodzie III". George Lucas rozpocznie produkcję filmu w czerwcu 2003 roku, w Sydney.

 • Bydgoszcz po ciemnej stronie mocy

  W najbliższą sobotę, 11 września, w Bydgoszczy odbędzie się StarForce 2010 - zlot miłośników "Gwiezdnych wojen". Gościem specjalnym imprezy będzie legendarny odtwórca roli Dartha Vadera, David Prowse.

 • Darth Vader: Banalny "Atak klonów"

  David Prowse, który w filmach "Gwiezdne wojny" , "Imperium kontratakuje" i "Powrót Jedi" wcielił się w Dartha Vadera, mówi że filmy "Mroczne widmo" i "Atak klonów" straciły magię pierwszych obrazów.

 • Darth Vader kontra George Lucas

  David Prowse, który w "gwiezdnej sadze" wcielił się w Dartha Vadera, postanowił wesprzeć fanów kultowej serii, którzy rozpoczęli kampanię mającą na celu przekonanie George'a Lucasa, by w "Epizodzie III" skorzystał z usług aktora. Miłośnicy opowieści chcieliby, aby w finałowych scenach filmu pojawił się "klasyczny" Darth Vader.

 • David Prowse, angielski aktor, który wcielił się w rolę Dartha Vadera w pierwszym filmie z cyklu "Gwiezdne Wojny", został uhonorowany przez królową Elżbietę II tytułem Członka Imperium Brytyjskiego (MBE). To zaszczytne wyróżnienie otrzymał za działalność charytatywną i udział w kampaniach na rzecz bezpieczeństwa na drogach.

 • David Prowse - aktor, który zagrał Dartha Vadera w trylogii Lucasa "Gwiezdne wojny" - obecnie uczy angielskie dzieci, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę.

 • Japandroids w Polsce

  Na trzy koncerty do naszego kraju przyjedzie kanadyjski duet Japandroids - jedno z objawień 2009 roku w muzyce alternatywnej.

 • Darth Vader ma głos

  James Earl Jones ujawnił, iż w "Epizodzie III" fani gwiezdnej sagi będą mogli ponownie usłyszeć Dartha Vadera mówiącego jego głosem. W kontynuacji "Ataku klonów" Anakin Skywalker ostatecznie przejdzie na ciemną stronę Mocy i stanie się Darthem Vaderem.

 • Darth Vader na koturnach

  Hayden Christensen ( "Pierwsza strona" ) w filmie "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" przeobraża się z młodzieńczego, szczupłego Anakina Skywalkera, w potężnego Dartha Vadera. Przemiana ta nie wymagała jednak od aktora spędzenia wielu godzin na siłowni, o przyrost masy zadbali bowiem specjaliści od kostiumów.

 • Golden Gods rozdane: "The Satanist" Behemotha albumem roku!

  W poniedziałek (16 czerwca) w Londynie rozdano prestiżowe nagrody Golden Gods brytyjskiego magazynu "Metal Hammer".

Wideo na temat: david prowse
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.