• Informacje na temat:

  david roth lee

Artykuły na temat: david roth lee
 • "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  ...​Wszystko zaczęło się w październiku 2014 r. od zaskakującego wpisu na Twitterze reżysera Davida Lyncha. Twórca kultowego "Miasteczka Twin Peaks" poinformował w nim, że powraca z nowym sezonem serialu!

 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.

 • Nowości HBO GO 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #3

  ...", którego bohaterem jest neurotyczny Larry David jako Larry David. Neurotyczna osobowość Larry’ego (Larry David) przysparza mu wielu kłopotów. Mężczyzna nie potrafi odnaleźć się w najprostszych(...) wyreżyserowany przez Michaela Crichtona. Premiera trzeciej serii została zaplanowana na 16 marca . Spisek przeciwko Ameryce "Spisek przeciwko Ameryce" - adaptacja powieści Philipa Rotha; alternatywna...

 • Ringo Starr: Pocztówki z raju (nowa płyta "Postcards from Paradise")

  31 marca ukaże się nowa płyta Ringo Starra firmowana z jego gwiazdorskim zespołem All Starr Band.

 • Eddie Van Halen: Absolutny top gitary

  Bez względu na to, czy lubimy muzyków szeregować w rankingach, świętujący dziś (26 stycznia) 60. urodziny Eddie Van Halen to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych wszech czasów.

 • David Lee Roth, pamiętany przede wszystkim jako wokalista Van Halen, z pewnością większości kojarzy się z imprezami w otoczeniu panienek o obfitych kształtach. I nikt na pewno by nie powiedział, że słynny showman ma inklinacje charytatywne. A jednak...

 • Diamentowy David Lee Roth

  8 lipca nakładem wytwórni Magna Carta/Magnatude Records ukaże się składankowy album Davida Lee Rotha, oryginalnego wokalisty grupy Van Halen. Wydawnictwo nosi tytuł "Diamond Dave".

 • David Lee Roth zastąpi Howarda Sterna

  Potwierdziły się krążące od połowy tego roku pogłoski, że David Lee Roth zostanie następcą kontrowersyjnego prezentera radio wego Howarda Sterna. Były wokalista Van Halen nowe stanowisko prawdopodobnie obejmie na przełomie 2005 i 2006 roku.

 • David Lee Roth na trasie

  David Lee Roth zamiast pracy nad nową płytą z kolegami z Van Halen ogłosił, że zagra kilka koncertów z własnym zespołem. Na razie podał tylko dwie daty, zapewnił jednakże, iż niebawem ogłosi terminy kolejnych występów.

 • David Lee Roth wywoła wojnę światową?

  David Lee Roth, były wokalista amerykańskiej grupy Van Halen, zgodnie z oczekiwaniami zakończył karierę DJ-a radio wego. Artysta podczas ostatniej audycji (21 kwietnia) powiedział słuchaczom, że czuje się "odrzucony" i "wykopany".