• Informacje na temat:

  david roth lee plotki

Artykuły na temat: david roth lee plotki
 • "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  ...​Wszystko zaczęło się w październiku 2014 r. od zaskakującego wpisu na Twitterze reżysera Davida Lyncha. Twórca kultowego "Miasteczka Twin Peaks" poinformował w nim, że powraca z nowym sezonem serialu!

 • David Lee Roth: "Nagrywamy płytę!"

  Minął blisko rok od czasu, kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski, iż zespół Van Halen nagrywa swą nową płytę w oryginalnym składzie, a więc z wokalistą Davidem Lee Rothem. Niespełna miesiąc temu informację tę potwierdził Michael Anthony, basista grupy, a w minionym tygodniu uczynił to Roth. Prawdopodobnie efekt tej współpracy usłyszymy jesienią.

 • Van Halen: Wokalista z reality show?

  Niewykluczone, że w kolejnej edycji reality show "Rock Star" zobaczyć będzie można kandydatów na wokalistów rockowej grupy Van Halen. Ostatnio cały czas pojawiają się różne plotki na temat ekipy braci Van Halen, nie wyłączając powrotu pierwszego wokalisty Davida Lee Rotha.

 • Jeśli wierzyć internetowym fanom Van Halen słynna amerykańska formacja hard rockowa zakończyła już nagrywanie nowej płyty. Ale prawdziwym szokiem dla wielbicieli zespołu braci Van Halen będzie z pewnością informacja, że funkcję wokalisty powierzono Davidowi Lee Rothowi.

Wideo na temat: david roth lee plotki
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...