• Informacje na temat:

  david schwimmer aktor

Artykuły na temat: david schwimmer aktor
 • David Schwimmer spotyka się z 29-latką!

  Według doniesień amerykańskich gazet, David Schwimmer (53 l.) znów jest zakochany!

 • Nowe plany Davida Schwimmera

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , nie zamierza iść na urlop po zakończeniu realizacji tego popularnego cyklu. Aktor zgodził się już wystąpić w niezależnym filmie fabularnym "Duane Hopwood", do którego zdjęcia rozpoczną się na początku lutego. Poza tym wykonawca planuje podjąć się reżyserii pilota serialu telewizyjnego, zatytułowanego "Home and Hardware".

 • Gwiazda "Przyjaciół" wraca do telewizji. David Schwimmer w serialu "Will & Grace"

  ..."Will & Grace" powrócą wkrótce na małe ekrany. W pięciu odcinkach najnowszej odsłony popularnej serii zobaczymy Davida Schwimmera, czyli Rossa z "Przyjaciół".

 • Gwiazdor "Przyjaciół" na Broadway'u

  David Schwimmer, znany głównie z serial u "Przyjaciele" , zadebiutuje na Broadway'u. Premierę sztuki z jego udziałem zaplanowano na 2006 rok.

 • Policja szuka złodzieja! Internauci rozpoznali na nagraniu z kamery słynnego aktora!

  Brytyjska policja na swoich stronach zamieściła zdjęcie mężczyzny, który ukradł ze sklepu zgrzewkę piw. W sieci zawrzało, bowiem internauci rozpoznali w nim słynnego aktora. Na szczęście to tylko jego sobowtór...

 • Gwiazda "Przyjaciół" zaręczona

  David Schwimmer, znany przede wszystkim z serial u "Przyjaciele", zaręczył się. Wybranką serialowego Rossa jest pani fotograf Zoe Buckman.

 • Aktor z "Przyjaciół" został tatą

  David Schwimmer , znany głównie z roli Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", powitał na świecie córkę. To pierwsze dziecko aktora i jego żony Zoe Buckman .

 • Ślub gwiazdy "Przyjaciół"

  Wiecznie samotny Ross z "Przyjaciół" nie jest już wolny. David Schwimmer w tajemnicy wziął cztery miesiące temu ślub ze swoją dziewczyną - Zoe Buckman, jak potwierdził dla magazynu "People" rzecznik aktora.

 • Aktor z "Przyjaciół" został tatą

  David Schwimmer, znany głównie z roli Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", powitał na świecie córkę. To pierwsze dziecko aktora i jego żony Zoe Buckman.

 • Przyjaciel reżyseruje

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , po zakończeniu emisji popularnej serii postanowił spróbować sił jako reżyser filmu fabularnego. Aktor zadebiutuje w nowej roli realizując niezależny projekt - romantyczną komedię "Run, Fat Boy, Run".

Zdjęcia na temat: david schwimmer aktor
Wideo na temat: david schwimmer aktor
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...