• Informacje na temat:

  david schwimmer aktor

Artykuły na temat: david schwimmer aktor
 • Gwiazda "Przyjaciół" wraca do telewizji. David Schwimmer w serialu "Will & Grace"

  ..."Will & Grace" powrócą wkrótce na małe ekrany. W pięciu odcinkach najnowszej odsłony popularnej serii zobaczymy Davida Schwimmera, czyli Rossa z "Przyjaciół".

 • Nowe plany Davida Schwimmera

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , nie zamierza iść na urlop po zakończeniu realizacji tego popularnego cyklu. Aktor zgodził się już wystąpić w niezależnym filmie fabularnym "Duane Hopwood", do którego zdjęcia rozpoczną się na początku lutego. Poza tym wykonawca planuje podjąć się reżyserii pilota serialu telewizyjnego, zatytułowanego "Home and Hardware".

 • Policja szuka złodzieja! Internauci rozpoznali na nagraniu z kamery słynnego aktora!

  Brytyjska policja na swoich stronach zamieściła zdjęcie mężczyzny, który ukradł ze sklepu zgrzewkę piw. W sieci zawrzało, bowiem internauci rozpoznali w nim słynnego aktora. Na szczęście to tylko jego sobowtór...

 • Gwiazdor "Przyjaciół" na Broadway'u

  David Schwimmer, znany głównie z serial u "Przyjaciele" , zadebiutuje na Broadway'u. Premierę sztuki z jego udziałem zaplanowano na 2006 rok.

 • Aktor z "Przyjaciół" został tatą

  David Schwimmer , znany głównie z roli Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", powitał na świecie córkę. To pierwsze dziecko aktora i jego żony Zoe Buckman .

 • Gwiazda "Przyjaciół" zaręczona

  David Schwimmer, znany przede wszystkim z serial u "Przyjaciele", zaręczył się. Wybranką serialowego Rossa jest pani fotograf Zoe Buckman.

 • Aktor z "Przyjaciół" został tatą

  David Schwimmer, znany głównie z roli Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", powitał na świecie córkę. To pierwsze dziecko aktora i jego żony Zoe Buckman.

 • Ślub gwiazdy "Przyjaciół"

  Wiecznie samotny Ross z "Przyjaciół" nie jest już wolny. David Schwimmer w tajemnicy wziął cztery miesiące temu ślub ze swoją dziewczyną - Zoe Buckman, jak potwierdził dla magazynu "People" rzecznik aktora.

 • "Przyjaciele": Będzie dalszy ciąg serialu?

  David Schwimmer, serialowy Ross. Udało mu się pozostać w branży filmowej i ukryć po drugiej stronie kamery. Pracował przede wszystkim jako producent i reżyser. Nie zrezygnował jednak całkiem(...), czyli Chandler, skomentował kilka lat temu serial "Przyjaciele" , w którym grał przez dziesięć lat od 1994 roku. Aktor długo ukrywał, z jakim cierpieniem wiązała się dla niego popularność, którą...

 • Przyjaciel reżyseruje

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , po zakończeniu emisji popularnej serii postanowił spróbować sił jako reżyser filmu fabularnego. Aktor zadebiutuje w nowej roli realizując niezależny projekt - romantyczną komedię "Run, Fat Boy, Run".

Zdjęcia na temat: david schwimmer aktor