• Informacje na temat:

  david schwimmer zdjęcia

Artykuły na temat: david schwimmer zdjęcia
 • Jennifer Aniston zaskoczyła fanów! Takiego zdjęcia nikt się nie spodziewał!

  ...grająca Phoebe, Matt LeBlanc - Joey, Courtney Cox serialowa Monica, Matthew Perry - Chandler i David Schwimmer - Rose!  Aktorka opatrzyła zdjęcie zabawnym opisem: "Teraz jesteśmy też Instagramowymi...

 • Nowe plany Davida Schwimmera

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , nie zamierza iść na urlop po zakończeniu realizacji tego popularnego cyklu. Aktor zgodził się już wystąpić w niezależnym filmie fabularnym "Duane Hopwood", do którego zdjęcia rozpoczną się na początku lutego. Poza tym wykonawca planuje podjąć się reżyserii pilota serialu telewizyjnego, zatytułowanego "Home and Hardware".

 • ​Dzięki "Przyjaciołom" stali się sławni. Jak dostali swoje role?

  Schwimmer odmówił roli napisanej specjalnie dla niego, Perry pozostał bez grosza przy duszy i gorączkowo poszukiwał nowej pracy, Kudrow dwoiła się w telewizji, Cox wiele zawdzięcza Bruce’owi Springsteenowi, LeBlanc przyszedł na przesłuchanie na kacu, a Aniston była niemal dosłownie rozrywana przez producentów. Serial "Przyjaciele" stał się telewizyjnym hitem, który dziś zna praktycznie każdy...

 • "Przyjaciel" kręci film o pedofilu

  Przedstawiciele studia Millenium Films poinformowali, że do obsady mrocznego dramatu "Trust" dołączyli: Clive Owen i Catherine Keener. Reżyserem i pomysłodawcą filmu jest gwiazdor "Przyjaciół", David Schwimmer.

 • Policja szuka złodzieja! Internauci rozpoznali na nagraniu z kamery słynnego aktora!

  ...więc od "donosów" na Davida Schwimmera (51 l.).  Funkcjonariusze podjęli trop, ale szybko okazało się, że gwiazdor ma alibi i to dość solidne.  "Dziękujemy wszystkim za szybkie odpowiedzi. Dokładnie zbadaliśmy tę sprawę i potwierdziliśmy, że David Schwimmer był w Ameryce w tym dniu"- napisali policjanci. Informacje dotarły też do aktora, który odniósł się "do stawianych mu zarzutów". Nagranie...

 • Przyjaciel reżyseruje

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , po zakończeniu emisji popularnej serii postanowił spróbować sił jako reżyser filmu fabularnego. Aktor zadebiutuje w nowej roli realizując niezależny projekt - romantyczną komedię "Run, Fat Boy, Run".

 • Aktor z "Przyjaciół" został tatą

  David Schwimmer , znany głównie z roli Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", powitał na świecie córkę. To pierwsze dziecko aktora i jego żony Zoe Buckman .

 • Amerykanie o Warszawie w Bratysławie

  We wtorek 27 marca, rozpoczęła się w Bratysławie realizacja amerykańskiego serial u wojennego "Uprising". Jego główna akcja toczy się podczas powstania w warszawskim gettcie. W rolach głównych występują Donald Sutherland i David Schwimmer (Ross z telewizyjnego serialu "Przyjaciele").

 • Aktor z "Przyjaciół" został tatą

  David Schwimmer, znany głównie z roli Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", powitał na świecie córkę. To pierwsze dziecko aktora i jego żony Zoe Buckman.

 • Hazardziści na planie

  Scenarzysta i reżyser Zak Penn ( "Za linią wroga" , "Incident at Loch Ness") zasiądzie na fotelu reżysera komedii, której akcja rozgrywać będzie się w świecie zawodowych graczy w pokera, biorących udział w pewnym turnieju. W obsadzie opowieści znajdą się prawdziwe gwiazdy kina.

Zdjęcia na temat: david schwimmer zdjęcia