• Informacje na temat:

  david schwimmer zdjęcia

Artykuły na temat: david schwimmer zdjęcia
 • Policja szuka złodzieja! Internauci rozpoznali na nagraniu z kamery słynnego aktora!

  ...więc od "donosów" na Davida Schwimmera (51 l.).  Funkcjonariusze podjęli trop, ale szybko okazało się, że gwiazdor ma alibi i to dość solidne.  "Dziękujemy wszystkim za szybkie odpowiedzi. Dokładnie zbadaliśmy tę sprawę i potwierdziliśmy, że David Schwimmer był w Ameryce w tym dniu"- napisali policjanci. Informacje dotarły też do aktora, który odniósł się "do stawianych mu zarzutów". Nagranie...

 • Nowe plany Davida Schwimmera

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , nie zamierza iść na urlop po zakończeniu realizacji tego popularnego cyklu. Aktor zgodził się już wystąpić w niezależnym filmie fabularnym "Duane Hopwood", do którego zdjęcia rozpoczną się na początku lutego. Poza tym wykonawca planuje podjąć się reżyserii pilota serialu telewizyjnego, zatytułowanego "Home and Hardware".

 • Aktor z "Przyjaciół" został tatą

  David Schwimmer , znany głównie z roli Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", powitał na świecie córkę. To pierwsze dziecko aktora i jego żony Zoe Buckman .

 • "Przyjaciel" kręci film o pedofilu

  Przedstawiciele studia Millenium Films poinformowali, że do obsady mrocznego dramatu "Trust" dołączyli: Clive Owen i Catherine Keener. Reżyserem i pomysłodawcą filmu jest gwiazdor "Przyjaciół", David Schwimmer.

 • Aktor z "Przyjaciół" został tatą

  David Schwimmer, znany głównie z roli Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", powitał na świecie córkę. To pierwsze dziecko aktora i jego żony Zoe Buckman.

 • Przyjaciel reżyseruje

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , po zakończeniu emisji popularnej serii postanowił spróbować sił jako reżyser filmu fabularnego. Aktor zadebiutuje w nowej roli realizując niezależny projekt - romantyczną komedię "Run, Fat Boy, Run".

 • "Przyjaciele": Jennifer Aniston - ulubienica widzów

  ...charakter dozę sympatii i życia – ocenił pomysłodawca „Przyjaciół”, David Crane. Zmiany, zmiany Już po pierwszych odcinkach było jasne, że na ekranie Jennifer wyróżnia się na tle pozostałych młodych aktorów. Także chemia pomiędzy Rachel a Rossem (David Schwimmer) szybko przyćmiła relację Moniki (Cox) i Joey’a (Matt LeBlanc), która to na etapie powstawania pierwszego serii planowana była jako...

 • Amerykanie o Warszawie w Bratysławie

  We wtorek 27 marca, rozpoczęła się w Bratysławie realizacja amerykańskiego serial u wojennego "Uprising". Jego główna akcja toczy się podczas powstania w warszawskim gettcie. W rolach głównych występują Donald Sutherland i David Schwimmer (Ross z telewizyjnego serialu "Przyjaciele").

 • "Przyjaciele" na dobre i na złe

  ...szybko lista zmalała do 75. Wśród nich znajdował się David Schwimmer, który w przeszłości spotkał się z Crane- ’em na planie innej produkcji. Był on pierwszym aktorem na liście płac serialu. Courtney(...)Pomysł serialu narodził się późną jesienią 1993 r. w głowach Marty Kauffman i Davida Crane’a. - Ma się kręcić wokół seksu, miłości, związków, kariery w momencie, kiedy wszystko jest możliwe. I przede...

 • Hazardziści na planie

  Scenarzysta i reżyser Zak Penn ( "Za linią wroga" , "Incident at Loch Ness") zasiądzie na fotelu reżysera komedii, której akcja rozgrywać będzie się w świecie zawodowych graczy w pokera, biorących udział w pewnym turnieju. W obsadzie opowieści znajdą się prawdziwe gwiazdy kina.

Zdjęcia na temat: david schwimmer zdjęcia