• Informacje na temat:

  david strathairn dziennikarz

Artykuły na temat: david strathairn dziennikarz
 • Strathairn w thrillerze "Fracture"

  David Strathairn ( "Amnezja" , "Firma" ), gwiazda najnowszego filmu George'a Clooney'a "Good Night, and Good Luck" , wystapi w thrillerze "Fracture" - poinformował "Hollywood Reporter". Aktor dołączył do Ryana Goslinga ( "Pamiętnik" ) i Anthony'ego Hopkinsa ( "Dowód" ), którzy także pojawią się w filmie w reżyserii Gregory Hoblita ( "Wojna Harta" ).

 • Gwiazda filmu Clooney'a w Warszawie

  David Strathairn, znany amerykański aktor ( "Tajemnice Los Angeles" , "Amnezja" , "Firma" ) uświetnił swoją obecnością warszawską premierę najnowszego filmu George'a Clooney'a. Aktor wcielił się w główną rolę w filmie "Good Night, And Good Luck" . W czwartek, 9 lutego, aktor spotkał się z dziennikarzami w warszawskim hotelu "Sheraton". Spotkanie prowadził Jacek Żakowski.

 • Clooney reżyseruje Downey'a

  Robert Downey Jr. ( "Gothika" ) dołączył do obsady filmu "Goodnight, and Good Luck". Autorem scenariusza i reżyserem obrazu jest hollywoodzki gwiazdor George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ). Produkcja ma opowiadać o życiu legendarnego dziennikarza stacji CBS Edwarda R. Murowa.

 • Jeff Daniels u Clooney'a

  Jeff Daniels ( "Miasteczko Pleasantville" , "101 Dalmatyńczyków" ) dołączył do obsady filmu "Goodnight, and Good Luck". Autorem scenariusza i reżyserem obrazu jest hollywoodzki gwiazdor George Clooney ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ), który również wystąpi w produkcji.

 • Clooney znowu reżyseruje

  George Clooney ( "Solaris" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Ocean's Twelve" ) ponownie stanie po drugiej stronie kamery. Aktor wyreżyseruje film "Goodnight, and Good Luck", który powstanie w oparciu o scenariusz jego autorstwa. Hollywoodzki gwiazdor zagra również jedną z głównych ról.

 • Nowy film Clooney'a w Wenecji

  Nowy film George'a Clooney'a ( "Niebezpieczny umysł" ), "Good Night, And Good Luck", jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier rozpoczętego właśnie Festiwalu Filmowego w Wenecji. Czarno- biały obraz, opowiadający o zorganizowanej w latach 50. antykomunistycznej nagonce senatora McCarthy'ego na branżę filmową, daleki jest bowiem od politycznej poprawności. A dodatku znaleźć można w nim wiele odniesień do obecnej sytuacji politycznej w USA.

 • Oscary na żywo w INTERIA.PL!

  78. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się o godz. 2 w nocy czasu polskiego. Przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles tłum fanów wita gwiazdy przybywające na uroczystość. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!