• Informacje na temat:

  david strathairn reżyser

Artykuły na temat: david strathairn reżyser
 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • Gwiazda filmu Clooney'a w Warszawie

  David Strathairn, znany amerykański aktor ( "Tajemnice Los Angeles" , "Amnezja" , "Firma" ) uświetnił swoją obecnością warszawską premierę najnowszego filmu George'a Clooney'a. Aktor wcielił się w główną rolę w filmie "Good Night, And Good Luck" . W czwartek, 9 lutego, aktor spotkał się z dziennikarzami w warszawskim hotelu "Sheraton". Spotkanie prowadził Jacek Żakowski.

 • Kandydat do Oscara o katastrofie lotniczej

  David Strathairn ( "Tajemnice Los Angeles" , "Amnezja" , "Firma" ), nominowany w tym roku do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie "Good Night, And Good Luck" George'a Clonney'a, wystąpi w obrazie "We Are Marshall". Produkcja studia Warner Bros. Pictures będzie oparta na faktach.

 • Prequel "Tajemnic Los Angeles"

  Luca Guadagnino, reżyser "Jestem miłością", planuje adaptację książki Jamesa Ellroya "The Big Nowhere". To prequel słynnych "Tajemnic Los Angeles", które na ekran przeniósł w 1997 roku Curtis Hanson.

 • Kidman i Owen: Burzliwy romans

  Telewizja HBO ogłosiła w piątek, 11 marca, że rozpoczyna produkcję filmu "Hemingway & Gellhorn". Zdjęcia realizowane będą m.in. w San Francisco, na fotelu reżysera zasiądzie Philp Kaufman, a głównych bohaterów zagrają hollywoodzkie gwiazdy - Nicole Kidman i Clive Owen.

 • Norah Jones przejęta debiutem

  Piosenkarka Norah Jones wyznała, że jest przejęta swoim debiutem filmowym w "My Blueberry Nights".

 • Heath Ledger: Nie liczę na Oscara

  Heath Ledger ( "Nieustraszeni bracia Grimm" , "Cena honoru" ), nominowany do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain" , wyznał, że nie liczy w tym roku na nagrodę Akademii. "Jest zbyt silna konkurencja" - oświadczył aktor.

 • Jeff Daniels u Clooney'a

  Jeff Daniels ( "Miasteczko Pleasantville" , "101 Dalmatyńczyków" ) dołączył do obsady filmu "Goodnight, and Good Luck". Autorem scenariusza i reżyserem obrazu jest hollywoodzki gwiazdor George Clooney ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ), który również wystąpi w produkcji.

 • Clooney reżyseruje Downey'a

  Robert Downey Jr. ( "Gothika" ) dołączył do obsady filmu "Goodnight, and Good Luck". Autorem scenariusza i reżyserem obrazu jest hollywoodzki gwiazdor George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ). Produkcja ma opowiadać o życiu legendarnego dziennikarza stacji CBS Edwarda R. Murowa.

 • Niezależne gwiazdy

  Susan Sarandon ( "Mamuśka" ), Leelee Sobieski ("Joy Ride") i Robin Tunney ( "Granice wytrzymałości" ) spotkają się na planie niezależnego projektu "A Whale In Montana", który wyreżyseruje George Hickenlooper, twórca dokumentu "Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse".

Wideo na temat: david strathairn reżyser
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Hemingway i Gellhorn

  "Hemingway i Gellhorn" to najnowsza produkcja telewizji HBO opowiadająca o burzliwym związku wybitnego pisarza Ernesta Hemingwaya z amerykańską dziennikarką Marthą Gellhorn, która najpierw była jego kochanką, a później żoną. Obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Philipa Kaufmana zdobył dwie nominacje do Złotych Globów oraz dwie nagrody Emmy, a przez widzów i krytyków został okrzyknięty jedną z najciekawszych produkcji telewizyjnych roku 2012. Hiszpania, rok 1937. Do pogrążonego w...