• Informacje na temat:

  david tennant aktor

Artykuły na temat: david tennant aktor
 • "Dobry omen": Powiększa się obsada ekranizacji popularnej powieści

  Adria Arjona, Nina Sosanya, Ned Dennehy, Michael McKean oraz Ariyon Bakare dołączyli do Davida Tennanta i Michaela Sheena, którzy wcielą się w głównych bohaterów serialu.

 • Doktor Who został prawnikiem

  David Tennant zadebiutuje w amerykańskiej telewizji, występując w głównej roli w pilocie serial u komediowego o prawnikach.

 • "Dobry omen": Zwiastun i data premiery serialu. Benedict Cumberbatch w obsadzie

  Sześcioodcinkowy serial - na podstawie powieści Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta, zadebiutuje na platformie Amazon Prime 31 maja 2019 roku. Podczas konferencji w ramach zimowego TCA ujawniono również nazwisko ostatniego z aktorów, który dołączył do obsady. Jest to Benedict Cumberbatch ("Sherlock").

 • Gwiazdy w sequelu "St. Trinian"

  David Tennant, brytyjski aktor znany z serial u "Doktor Who" i piosenkarka z popowej grupy Girls Aloud, Sarah Harding, dołączą do obsady kolejnego filmu opowiadającego o legendarnej szkole dla młodych dam St. Trinian.

 • 50 lat minęło jak jeden dzień...

  Na planie "Doktora Who" szykują się wielkie zmiany. Odchodzi, grający główną rolę, Matt Smith, natomiast partnerująca mu Jenna Coleman swoją przygodę z serialem dopiero zaczyna. Oboje aktorów można(...) ze specjalnym udziałem Davida Tennata, Billie Piper i Johna Hurta.

 • Peter O'Toole jako Casanova

  Peter O'Toole ( "Lawrence z Arabii" , "Troja" ) podpisał kontrakt na występ w nowym projekcie. 72-letni aktor wcieli się w legendarnego uwodziciela, Casanovę. Telewizyjna opowieść powstaje dla stacji BBC. W historii zagra także Matt Lucas, gwiazda serii "Little Britain", który w projekcie wcieli się w weneckiego księcia o skłonnościach homoseksualnych.

 • "Dobry omen": Kolejne gwiazdy dołączają do obsady

  ...bardzo bliski. Z tego faktu niezadowoleni są główni bohaterowie - anioł Azirafal (Michael Sheen) oraz demon Crowley (David Tennant), którym życie wśród ludzkości bardzo się spodobało. Postarają się(...)O angażu Shearsmitha (który zagra Szekspira) popularnego brytyjskiego aktora, Gaiman poinformował na Twitterze. O kolejnych obsadowych doniesieniach możemy z kolei przeczytać na stronie internetowej...

 • "Witaj w klubie": Role na miarę Oscara

  Matthew McConaughey, który na potrzeby roli schudł 20 kg, i grający transwestytę Jared Leto są wśród nominowanych do tegorocznych Oscarów. Obaj wystąpili w filmie "Witaj w klubie". McConaughey walczy o statuetkę dla aktora pierwszoplanowego, Leto - dla drugoplanowego.

 • "Dobry omen": Jon Hamm jako archanioł Gabriel

  ...- anioł Azirafal (Michael Sheen) oraz demon Crowley (David Tennant), którym życie wśród ludzkości bardzo się spodobało. Postarają się więc za wszelką cenę zapobiec katastrofie i uśmiercić Antychrysta(...) gdy reszta aktorów zagra trzech spośród czterech Jeźdźców Apokalipsy. Enos to Wojna, Faberas - Zaraza, a Gatewood - Głód. Sześcioodcinkowy serial zadebiutuje w 2019 roku na antenie BBC Two oraz...

 • "Doktor Who" trzeci raz w kinach

  Telewizja BBC zapowiada, że niedługo powstanie, długo oczekiwana, kolejna długometrażowa wersja kultowego serial u "Doktor Who".

Wideo na temat: david tennant aktor
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...