• Informacje na temat:

  david warner

Artykuły na temat: david warner
 • "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona": Premiera 3 lutego!

  ....: Cuba Gooding Jr., David Schwimmer, Sarah Paulson, John Travolta, Jordana Brewster, Malcolm-Jamal Warner, Evan Handler, Cheryl Ladd.

 • "Suicide Squad": Znamy obsadę

  Will Smith, Jared Leto i Tom Hardy wystąpią w "Suicide Squad" - jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2016 roku, kolejnej ekranizacji kultowego komiksu produkowanej przez Warner Bros.

 • Netflix: Premiery seriali "Santa Clarita Diet" i "Sprawa O.J. Simpsona"

  .... milionów dolarów odszkodowania rodzinom ofiar. W serialu, za którego realizację odpowiadają Ryan Murphy i Brad Falchuk, występują m.in.: Cuba Gooding Jr., David Schwimmer, Sarah Paulson, John Travolta, Jordana Brewster, Malcolm-Jamal Warner, Evan Handler, Cheryl Ladd.

 • Metronom trojański

  Metronomy "Nights Out", Warner

 • "Netflix": Premiera "Supergirl", "Flash" i "Legend jutra"

  .... Posiada nadprzyrodzone moce, które musi ukrywać. Po przybyciu na Ziemię postanawia to zmienić. Chce zostać bohaterem i pomagać ludziom. W rolach głównych występują: Melissa Benosit, Chyler Leigh, David(...), galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce . "Flash" to superprodukcja amerykańskiego giganta Time Warner. Głównym bohaterem "Flash" jest młody śledczy Barry...

 • Jared Leto obciął włosy

  Jared Leto odciął włosy do roli Jokera w filmie "Suicide Squad". Fotograficzny dowód rzeczowy zaprezentował na Twitterze reżyser filmu, David Ayer.

 • "Konflikt: Bette i Joan" w kwietniu

  ...małym ekranie zobaczymy Alfreda Molinę ("Spider Man 2", "Kod Da Vinci") w roli reżysera Roberta Aldricha, Stanleya Tucci’ego ("Diabeł ubiera się u Prady", "Igrzyska śmierci") grającego Jacka Warnera, założyciela studia Warner Brothers, Judy Davis ("Nagi Lunch", "Władza absolutna") jako Hedda Hooper, czyli dziennikarka zajmująca się plotkami z życia gwiazd. W produkcji gościnnie wystąpią również...

 • "Suicide Squad": Jest pierwsze grupowe zdjęcie

  Reżyser "Suicide Squad", David Ayer, zamieścił na Twitterze premierowe zdjęcie, na którym możemy zapoznać się z oddziałem Task Force X.

 • Pięć największych skandali sądowych w serialach w 2015 roku

  ...za wszelkie produkcje sygnowane marką "The Walking Dead". Producenci "Kości" kontra stacja FOX. Barry Josephson, Kathy Reichs oraz Emily Deschanel i David Boreanaz złożyli w sądzie w Los Angeles(...)", pozwał do sądu studio Warner Bros. Członek ekipy filmowej zarzucił producentom bezpodstawne zwolnienie z pracy, zdegradowanie i dyskryminację ze względu na wiek. Problemy rozpoczęły się w 2012 roku...

 • Batmobil na planie "Suicide Squad"

  W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu "Suicide Squad", ekranizacji kultowego komiksu, którą produkuje Warner Bros. Jednak tym razem nie przedstawiają one żadnego z bohaterów, a pojazd Batmana.

Wideo na temat: david warner
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.