• Informacje na temat:

  david warner aktor

Artykuły na temat: david warner aktor
 • "Ptaki ciernistych krzewów": Zakazany owoc

  .... Producent David Wolper szukał nowego projektu i zapytał Boba Daly’ego z Warner Bros. czy nie słyszał o jakimś niezrealizowanym pomyśle na film, który mógłby zaadaptować. - Kiedy usłyszałem "Ptaki(...) odtwórczyni roli Meggie był sprawą prestiżową - zdradził Stan Margulies, producent. - Przyjrzeliśmy się chyba większości młodych aktorek w wieku 25-35 lat. To były niekończące się przesłuchania...

 • "Suicide Squad": Znamy obsadę

  Will Smith, Jared Leto i Tom Hardy wystąpią w "Suicide Squad" - jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2016 roku, kolejnej ekranizacji kultowego komiksu produkowanej przez Warner Bros.

 • "Przyjaciele" na dobre i na złe

  ...szybko lista zmalała do 75. Wśród nich znajdował się David Schwimmer, który w przeszłości spotkał się z Crane- ’em na planie innej produkcji. Był on pierwszym aktorem na liście płac serialu. Courtney(...)Pomysł serialu narodził się późną jesienią 1993 r. w głowach Marty Kauffman i Davida Crane’a. - Ma się kręcić wokół seksu, miłości, związków, kariery w momencie, kiedy wszystko jest możliwe. I przede...

 • Jared Leto obciął włosy

  Jared Leto odciął włosy do roli Jokera w filmie "Suicide Squad". Fotograficzny dowód rzeczowy zaprezentował na Twitterze reżyser filmu, David Ayer.

 • Legendy TV: 51 lat "Bonanzy"

  Marzec 1959 roku. Na biurko Joan Sherman (sekretarki jednego z menedżerów NBC) trafia skrypt pilota nowego serialu w konwencji westernu. Tytuł: "A Rose for Lotta", autor: David Dortort - ceniony(...) kopalni w stanie. Pewnego dnia w biurze Sherman trwało czytanie tekstu. Joan przysłuchiwała się aktorom wypowiadającym kwestie swoich bohaterów i zwróciła uwagę na fakt, że Ben Cartwright uwielbia sosnę...

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • "Przeminęło z wiatrem": Mija 75 lat od premiery

  Dokładnie 75 lat temu na ekrany amerykańskich kin trafiło "Przeminęło z wiatrem" - jedna z najbardziej dochodowych produkcji w historii kina z głównymi rolami Vivien Leigh i Clarke'a Gable'a.

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Robin Williams zagra w "A.I."

  Hollywoodzki gwiazdor Robin Williams, znany z filmów "Stowarzyszenie umarłych poetów", "Przebudzenie" czy "Jakub Kłamca", zagra niewielką rolę w najnowszym obrazie Stevena Spielberga "A.I.". Produkcja jest realizowana w wytwórni Warner Bros Pictures.