• Informacje na temat:

  david włosy

Artykuły na temat: david włosy
 • Cyndi Lauper: W latach 80. była gwiazdą, jak żyje dzisiaj?

  ..."Dziewczyny po prostu chcą się zabawić", śpiewała Cyndi Lauper na początku lat 80. Jak dzisiaj wygląda jej życie? Filigranowa kobietka o 4-oktawowym głosie i jeszcze mocniejszym charakterze mimo 65 lat dalej farbuje włosy na wszystkie kolory tęczy, szaleje na estradzie i mówi wyłącznie to, co ma ochotę powiedzieć.

 • Jared Leto obciął włosy

  Jared Leto odciął włosy do roli Jokera w filmie "Suicide Squad". Fotograficzny dowód rzeczowy zaprezentował na Twitterze reżyser filmu, David Ayer.

 • Nowy kolor włosów Beckhama

  Piłkarz David Beckham (32 l.) staje się powoli pośmiewiskiem wśród kolegów z drużyny, których bawi nadmierna dbałość sportowca o wygląd i wizerunek w mediach.

 • "John Wick" : Bezlitosny madafaka

  "John Wick" Chada Stahelskiego i Davida Leitcha jest dla Keanu Reevesa tym samym, czym seria "Niezniszczalni" dla Sylvestra Stallone'a i jego świty: okazją do zabawy i wygłupów, jak za starych dobrych czasów.

 • Piękne z małego ekranu

  Wampy, dziewczyny z sąsiedztwa czy romantyczne kobietki? Jakie wzorce urody królują na szklanym ekranie? Czy główny bohater książki pod tytułem "Konające zwierzę" - David Kepesh - miał rację, mówiąc o swojej kochance: "Była tak cholernie atrakcyjna, że cokolwiek mówiła, nie miało to znaczenia?".

 • Wayne Static nie żyje

  Były frontman metalowej grupy Static-X zmarł trzy dni przed swoimi 49. urodzinami.

 • "Kobieta ze stali": Wielki powrót Fernando Colungi

  ...również, że jej narzeczony Alonso (David Zepeda) jest kochankiem Ivany. Diaboliczna para zamierza zdobyć pieniądze Valentiny. Okrutna prawda spada na nią jak grom z jasnego nieba dopiero w dniu ślubu, kiedy pan młody nie pojawia się w kościele. Oszukana narzeczona niszczy suknię ślubną, ścina długie włosy, spycha swój samochód w przepaść i wyjeżdża na hacjendę Los Cascabeles. Od tej pory...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Żar tropików": Rob Stewart wstydził się za Nicka

  ...projekty filmowe. Stewart wspomina, że w tamtym czasie nie było go stać nawet na fryzjera i nosił długie, zmierzwione włosy. Na casting przyszedł niechlujnie ubrany w t-shirt i wytarte jeansy. - To(...) Locke stanowczo odmówił. Zamiast tego kazał związać rozwichrzone włosy w kucyk i odziać aktora w wiecznie rozpięte hawajskie koszule. Koszmarne początki Wymyślony przez Kanadyjczyków Nick nie...

 • Sammy Hagar: David Lee Roth to dupek

  Wspólna trasa Sammy’ego Hagara i Davida Lee Rotha, którzy w różnych okresach byli wokalistami zespołu Van Halen, zakończyła się i okazała się sporym sukcesem. Sammy jednak nie zachowa z niej całkowicie dobrych wspomnień, a to za sprawą Lee Rotha, którego niedawno w wywiadzie nazwał dupkiem .

Zdjęcia na temat: david włosy
Wideo na temat: david włosy
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

Dyskusje na temat: david włosy