• Informacje na temat:

  davy jones

Artykuły na temat: davy jones
 • Wokalista The Monkees nie żyje

  W wieku 66 lat w Indiantown na Florydzie zmarł Davy Jones, brytyjski wokalista amerykańskiej grupy The Monkees.

 • Rodzina zmarłego wokalisty dziękuje za wsparcie

  Cztery córki zmarłego w ostatnim dniu lutego Davy Jonesa, wokalisty grupy The Monkees, w oświadczeniu podziękowały za wyrazy otuchy i wsparcia, jakie otrzymały od fanów piosenkarza.

 • Znamy przyczynę śmierci Davy'ego Jonesa

  Urodzony w Wielkiej Brytanii wokalista amerykańskiego zespołu The Monkees zmarł w wyniku ciężkiego ataku serca.

 • Nowy upiór z "Piratów z Karaibów"

  "Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka" na ekranach polskich kin pojawią się już o północy z 20 na 21 lipca. Zapowiada się największy hit tego lata! Oprócz ulubionych bohaterów widzów - Jacka Sparrowa (Johnny Depp "Rozpustnik" ), Elizabeth Swann (Keira Knightley "Duma i uprzedzenie" ) i Willa Turnera (Orlando Bloom "Troja" ), w filmie wystąpią zupełnie nowe, upiorne postaci.

 • Singel dla ofiar tsunami

  "Grief Never Grows Old", utwór autorstwa radio wego DJ-a Mike'a Reada i producenta Steve'a Levine'a (m.in. Culture Club, The Beach Boys), ukaże się na singlu w najbliższy poniedziałek, 24 stycznia. Zyski ze sprzedaży tej piosenki zostaną przekazane na pomoc ofiarom kataklizmu, który pod koniec grudnia dotknął kraje południowo-wschodniej Azji. W nagraniu uczestniczyła plejada gwiazd, przede wszystkim brytyjskiej muzyki, występująca pod szyldem One World Project.

 • Frankenstein w alternatywnej rzeczywistości

  Na początku 2014 roku w polskich kinach zagości "I, Frankenstein" zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy światowego sukcesu "Piratów z Karaibów".

 • Oko w oko z legendą! Nieśmiertelny Aaron Eckhart

  Po serii posterów teaserowych przyszedł czas na oficjalny plakat filmu "Ja, Frankenstein". Zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy sukcesu "Piratów z Karaibów", trafi na polskie ekrany 24 stycznia.

 • "Ja, Frankenstein": Blizny na klacie Aarona Eckharta

  24 stycznia 2014 na ekrany polskich kinach wejdzie "Ja, Frankenstein", zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy światowego sukcesu "Piratów z Karaibów". Prezentujemy oficjalny polski zwiastun filmu, będącego ekranizacją graficznej noweli Kevina Grevioux - ojca wampirycznego uniwersum "Underworld".

 • Powrót The Monkees

  Trzej członkowie popularnej w latach 60. amerykańskiej grupy The Monkees postanowili połączyć siły po raz kolejny i wyruszyć w przyszłym roku na trasę koncertową. Występy rozpoczną się w marcu 2001 roku i będą odbywać się pod hasłem "Monkee Mania Returns".

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.