• Informacje na temat:

  dawcy szpiku

Artykuły na temat: dawcy szpiku
 • Olga Kalicka chciała pomóc choremu tacie. Zarejestrowała się do bazy dawców szpiku

  Olga Kalicka (23 l.) do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego zapisała się w dramatycznych okolicznościach. Okazało się, że jej tata choruje na białaczkę.

 • Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Gwiazda serialu "Lekarze", Katarzyna Bujakiewicz, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • ..."Krwinek i jego wielka misja ratunkowa", bajka dla małych i dużych, czytana przez Piotra Adamczyka, jest głównym elementem akcji Interii i Fundacji DKMS Polska propagującej ideę dawstwa szpiku. To wokół historii o dzielnym Krwinku przygotowana została kampania mającą na celu pozyskanie nowych potencjalnych dawców szpiku.

 • Szuka dawcy szpiku kostnego

  Piosenkarka Rihanna postanowiła pomóc nigeryjskiemu sportowcowi w znalezieniu dawcy szpiku kostnego.

 • Rihanna szuka dawcy szpiku

  Gwiazda pop Rihanna była tak wzruszona listem od walczącego z białaczką fana, którego największym marzeniem jest wzięcie udziału w Igrzyskach Olimpijskich w 2014 roku, że postanowiła pomóc mu w znalezieniu dawcy szpiku.

 • Raper dawcą szpiku kostnego

  Amerykański hiphopowiec 50 Cent zachęca fanów, by poszli jego śladem i zarejestrowali się jako dawcy szpiku kostnego.

 • Katowice szukają dawcy szpiku dla Nergala

  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz Silesia City Center zorganizowały akcję, która ma pomóc w znalezieniu dawcy szpiku kostnego dla chorego na białaczkę Nergala .

 • Behemoth apelują: Rejestrujcie się!

  Trwa apel grupy Behemoth do dawców szpiki o rejestrowanie się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. "Zwracamy się do Was z apelem o zarejestrowanie się w Fundacji DKMS. Każda kolejna osoba, która zarejestruje się w tej bazie (potoczna nazwa to baza dawców szpiku kostnego) to większa szansa na znalezienie odpowiedniego dawcy szpiku dla Nergala" - czytamy na oficjalnej stronie zespołu.

 • Nadal nie ma dawcy dla ojca Alicji!

  Alicja Bachleda-Curuś (29 l.) próbuje poruszyć niebo i ziemię, by znaleźć dla chorego na białaczkę ojca - dyrektora departamentu środowiska w Najwyższej Izbie Kontroli - dawcę szpiku kostnego.

 • Bachleda-Curuś pomaga chorym na białaczkę

  Alicja Bachleda-Curuś zaangażowała się w pomoc osobom chorym na białaczkę. Z jej inicjatywy w niedzielę, na krakowskim Rynku Głównym, odbędzie się "Dzień dawcy szpiku".

Zdjęcia na temat: dawcy szpiku
 • Alicja Bachleda-Curuś szuka dawcy szpiku dla taty.
Wideo na temat: dawcy szpiku
 • Do szpiku kości

  Głęboko w górach Ozark, w środkowej części USA, żyją ludzie, którzy przestrzegają jednej reguły: nie wychylać się. Wiodą surowy byt wypełniony lokalnymi zwyczajami, dialektem i muzyką. Na z pozoru monotonnym obrazie codzienności pojawia się jednak pierwsza rysa. Ojciec siedemnastoletniej Ree (Jennifer Lawrence), znany w okolicy producent metamfetaminy, zastawił dom, jako kaucję za zwolnienie warunkowe i zniknął. Matka załamuje się emocjonalnie, zostawiając sprawy własnemu biegowi. Ree...

 • Tak to się teraz robi

  Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

Dyskusje na temat: dawcy szpiku
 • Re: "Kurt Seyit ve Şura": Następca "Wspaniałego stulecia"?

  Lepiej oglądać te niż znowu brazylijskie , wenezuelskie czy kolumbijskie .. Oglądnęłam parę i w żadnym nie znalazłam dyskryminacji a wręcz pokazanie przyjaźni muzułmanina i katolika tez i edukacja że nie można być obojętnym na krzywdę innych . Jak ważne jest aby się zgłaszać na badania jako dawcy szpiku ,szacunek do rodziców i dzieci.

 • Re: ​Została dawcą szpiku kostnego!

  oddaje szpik bo ktoś jest chory z rodziny. wielka mi sensacja. Jest wielu ludzi którzy tak jak ja są zarejestrowani jako dawcy szpiku i nie robią tego w momencie aż ktoś z rodziny zachoruje.

 • Re: ​Została dawcą szpiku kostnego!

  dopiero teraz zauważyła problem białaczki, bo brak dawcy dla ojca. Problem istnieje od dawna. Jaka z niej gwiazda?

 • Re: ​Została dawcą szpiku kostnego!

  dopiero teraz zauważyła problem białaczki, bo brak dawcy dla ojca. Problem istnieje od dawna. Jaka z niej gwiazda? A ty kiedy zauważyłeś problem białaczki i co dla innych zrobiłeś? Wylałeś wiadro żółci na forum?

 • Re: ​Została dawcą szpiku kostnego!

  Moj przyjaciel nie mial szczescia nie znalazl sie dla niego dawca i zmarl w wieku 37 lat zostawiajac mala coreczke i zone.Ludzie blagam wszystkich rejestrujcie sie jako dawcy podarowanie komus zycia musi byc czyms wspanialym.Pomyslcie ile radosci dacie dzieciom uratowanych rodzicow, a takze tysiace dzieci chorych na bialaczke czeka na przeszczep.Pomagajcie blagam.

 • Re: “Barwy szczęścia": Synek Kasi ma białaczkę!

  w późniejszym wieku, chorób psychicznych czy konieczności znalezienia dawcy do przeszczepów, np. szpiku kostnego, bądź też dokonania transfuzji krwi. Poznanie swoich rodziców może ponadto przeciwdziałać

 • Re: “Barwy szczęścia": Synek Kasi ma białaczkę!

  w późniejszym wieku, chorób psychicznych czy konieczności znalezienia dawcy do przeszczepów, np. szpiku kostnego, bądź też dokonania transfuzji krwi. Poznanie swoich rodziców może ponadto przeciwdziałać

 • Re: “Barwy szczęścia": Synek Kasi ma białaczkę!

  w późniejszym wieku, chorób psychicznych czy konieczności znalezienia dawcy do przeszczepów, np. szpiku kostnego, bądź też dokonania transfuzji krwi. Poznanie swoich rodziców może ponadto przeciwdziałać