• Informacje na temat:

  dawn french aktorka

Artykuły na temat: dawn french aktorka
 • Mężczyźni chcą być jak Pitt albo Beckham

  Mężczyźni marzą o tym, aby upodobnić się do aktora Brada Pitta (42 l.) albo piłkarza Davida Beckhama (30 l.). Panie identyfikują się z pracującymi matkami - aktorkami Dawn French (49 l.) i Kate Winslet (30 l.) - wynika z przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii ankiety.

 • Telewizyjne nagrody BAFTA

  Ogłoszono nominacje do telewizyjnej edycji nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA). Twórców dużego ekranu Akademia uhonorował już w lutym. Teraz przyszła kolej na najpopularniejsze programy telewizyjne.

 • David Bowie odrzucił szlachectwo

  David Bowie nie zgodził się na przyjęcie tytułu szlacheckiego z rąk brytyjskiej królowej Elżbiety II. Angielska gazeta "The Sunday Times" weszła w posiadanie tajnej listy 300 osobistości, które w ciągu ostatnich 40 lat dobrowolnie zrezygnowały z tego honoru.

Wideo na temat: dawn french aktorka
 • Marsylski łącznik

  Marsylia, 1975 rok. Ambitny sędzia Pierre Michel (Jean Dujardin) dostaje przydział do wydziału antynarkotykowego policji z zadaniem rozpracowania grupy przestępczej, odpowiedzialnej za przerzut do USA hurtowych ilości heroiny. Gangiem kieruje bezwzględny i charyzmatyczny Gaëtan "Tany" Zampa (Gilles Lellouche), który pozostaje nieuchwytny dla organów ścigania, skutecznie zacierając ślady i sowicie opłacając skorumpowanych policjantów i urzędników. Michel stawia sobie za punkt honoru, by dopaść...

 • Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny'ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej.

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".