• Informacje na temat:

  de mono 25 lecie

Artykuły na temat: de mono 25 lecie
 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski nadanym przez prezydenta Lecha Wałęsę oraz w roku 2003 na 80-lecie urodzin Wielkim Krzyżem Odrodzenia Polski nadanym przez prezydenta Aleksandra(...) początku lat 40. Ubiegłego wieku i trwała nieprzerwanie 70 lat. Zagrała w blisko 30 produkcjach filmowych i 25 serialach. Zasłynęła dzięki rolom w filmach "Wrzesień", "Niewygodny świadek" czy "Drobne...

 • De Mono z gośćmi w klimatach reggae

  W maju ukaże się płyta "Spiekota", zawierająca największe przeboje lat 60. i 70. na nowo zaaranżowane przez De Mono oraz zaproszone młode gwiazdy sceny reggae.

 • Marek Kościkiewicz z gośćmi

  "Nic się nie zmieniło od chwili, kiedy po raz pierwszy usłyszałem swoją piosenkę w jednej ze stacji radiowych i z wrażenia zatrzymałem samochód na środku skrzyżowania" - tak Marek Kościkiewicz podsumowuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wychodzi płyta "25" z największymi przebojami.

 • Sylwester 2012 w rytmie disco

  Tradycyjnie sylwestrową walkę o widza stoczą między sobą TVP2 (Wrocław) i Polsat (Warszawa). Pod chmurką ostatnią noc roku będzie można spędzić nie tylko w tych miastach.