• Informacje na temat:

  de mono nowy wokalista 2011

Artykuły na temat: de mono nowy wokalista 2011
 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • Video z kontraktem

  "Wszystko jedno" to singel grupy Video zapowiadający nowy album.

 • Chcą więcej niż mogą

  Mona "Mona", Universal Music Polska

 • Najgorsze płyty 2011: Wpadka Michała Szpaka

  Jak już pisaliśmy w jednym z naszych podsumowań muzycznych, to był całkiem udany rok. Dlatego też lista najgorzej ocenionych albumów jest stosunkowo krótka.

 • Kings Of Leon pod koniec września

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej płyty Kings Of Leon. Rodzinny kwartet 24 września wypuści album "Mechanical Bull".

 • Dziś koncert Queen we Wrocławiu

  Legendarna grupa rockowa, brytyjski zespół Queen, wystąpi w sobotę (7 lipca) we Wrocławiu. Koncert, z udziałem amerykańskiego wokalisty Adama Lamberta, odbędzie się na Stadionie Miejskim w ramach nowego festiwalu - Rock in Wroclaw.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

 • "Zapłacić rachunki i nakarmić kota"

  Pochodzący z Wielkiej Brytanii Richard Walters ma na koncie współpracę z m.in. Noelem Hoganem (gitarzystą The Cranberries) przy projektach Arkitekt i Mono Band. Koncertował u boku Dave Matthews, The Cranberries, Imogean Heap czy Supergrass, a 13 listopada zainauguruje kolejną odsłonę cyklu "Akustycznie" w klubie Harlem w Zielonej Górze.

 • Kryzysowy sylwester po polsku

  Zaciskanie pasa w związku z kryzysem coraz mocniej dotyka uroczyste świętowanie ostatniego dnia w roku. Sprawdź, gdzie i w jakim towarzystwie będą bawić się Polacy pod chmurką.

 • Eurowizja: Kolejne dzikie karty!

  Poznaliśmy trzech kolejnych wykonawców, którzy będą 14 lutego rywalizować w finale Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji 2011.

Wideo na temat: de mono nowy wokalista 2011
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Sunset Limited

  "The Sunset Limited" to odważna i bezkompromisowa ekranizacja dramatu Cormaca McCarthy'ego - wybitnego amerykańskiego pisarza, który od lat typowany jest jako kandydat do literackiej Nagrody Nobla. Film, w którym wystąpili Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson, debiutuje na DVD już 20 kwietnia! Głęboko religijny były oszust, który w swoim życiu z niejednego już jadł pieca (w tej roli doskonały Samuel L. Jackson) ratuje przed śmiercią profesora (Tommy Lee Jones), kiedy ten usiłuje popełnić...

 • Dobre chęci

  Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się spod kontroli. Szpital wydaje mu się groteskowym zoo, pełnym przedziwnych osobników i nieoczekiwanych wydarzeń. Próbując odnaleźć się w nowej sytuacji, otoczony ludźmi pełnymi dobrych rad, Alex powoli popada w paranoję. I gdy jego matka z każdą chwilą czuje się lepiej, on popełnia coraz to nowe błędy, u których podstaw leżą jak najlepsze chęci....