• Informacje na temat:

  de robert niro aktor

Artykuły na temat: de robert niro aktor
 • Robert de Niro rozstał się z żoną! Zdecydowali się na to po 21 latach małżeństwa!

  Robert de Niro (75 l.) i jego 63-letnia żona Grace Hightower właśnie postanowili się rozstać. Para już nie mieszka ze sobą. To nie pierwszy raz, gdy aktor i jego żona chcą zakończyć swój związek.

 • Przemówienie Roberta De Niro podbija Internet

  Robert De Niro ("Kasyno", "Poradnik pozytywnego myślenia", "Depresja gangstera") był honorowym gościem na rozdaniu dyplomów na nowojorskim Tisch School of the Arts. Przemówienie hollywoodzkiego gwiazdora podbija obecnie Internet.

 • Robert De Niro opowiedział o swoim homoseksualnym ojcu

  Robert De Niro (70 l.) opowiedział o swoim ojcu, który był gejem. Aktor żałuje, że nie mieli okazji zbyt często ze sobą rozmawiać.

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • De Niro ojcem po raz szósty

  Aktor Robert De Niro i jego żona Grace Hightower zostali rodzicami. Córkę pary urodziła wynajęta przez nich surogatka.

 • John Hurt ma raka trzustki

  U brytyjskiego aktora Johna Hurta zdiagnozowano raka trzustki.

 • "Rodzina Soprano": Zmarł Vinny Vella

  W wieku 72 lat zmarł aktor Vinny Vella, znany z roli w serialu "Rodzina Soprano". Vella walczył z rakiem.

 • Jake Gyllenhaal na bokserskim ringu

  Po schudnięciu 15 kilogramów do roli w filmie "Wolny strzelec", Jake Gyllenhaal popracował na siłowni, by wcielić się w postać bokserskiego mistrza świata Billy'ego Hope'a w biograficznym filmie "Southpaw". Efekty obejrzeć możemy na premierowym fotosie z obrazu w reżyserii Antoine'a Fuquy.

 • "Barwy szczęścia": Bartek wciąż ma pod górkę

  ...​Jego serialowy bohater nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje aktor Bartosz Gelner.

 • "Southpaw": Jake Gyllenhaal bokserem

  Po schudnięciu 15 kilogramów do roli w filmie "Wolny strzelec", Jake Gyllenhaal popracował na siłowni, by wcielić się w postać bokserskiego mistrza świata Billy'ego Hope'a w biograficznym filmie "Southpaw". Efekty obejrzeć możemy w pierwszym zwiastunie obrazu w reżyserii Antoine'a Fuquy.

Zdjęcia na temat: de robert niro aktor
Wideo na temat: de robert niro aktor
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Stażysta

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

Dyskusje na temat: de robert niro aktor