• Informacje na temat:

  de robert niro zdjęcia

Artykuły na temat: de robert niro zdjęcia
 • Michael Shannon dołącza do obsady serialu Davida O. Russella

  Na ekranie będzie partnerował Robertowi De Niro i Julianne Moore, którzy zagrają główne role w produkcji. Na razie nie wiadomo w jaką postać wcieli się Shannon.

 • Robert De Niro ponownie w kasynie

  Jeden z największych gwiazdorów Hollywood, Robert De Niro, zagra w filmie "Bus 757". Artysta wcieli się w nim w postać właściciela kasyna.

 • Przytył 14 kg do roli

  Aktor Matt Damon postanowił zwrócić się do samego Roberta De Niro o pomoc w przybraniu na wadze do roli w filmie "Intrygant". Dlaczego pomyślał o De Niro? Ten legendarny aktor sam przytył swego czasu na potrzeby filmu "Wściekły byk".

 • De Niro i Hathaway u Nancy Meyers

  Laureaci nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej Robert De Niro ("Wściekły byk", "Poradnik pozytywnego myślenia") oraz Anne Hathaway ("Les Miserables: Nędznicy", "Diabeł ubiera się u Prady") wystąpią razem w filmie "The Intern".

 • Weronika Rosati wyrusza na podbój Rosji. Szuka mieszkania w Moskwie!

  ...ruletka, bo albo cię dostrzegą, albo nie" - opowiada Rosati, która ostatnio zagrała w filmie "Last Vegas" u boku Roberta De Niro i Michaela Douglasa. Niedawno jednak lista jej zawodowych celów poszerzyła się. Po roli w filmie "Ciało obce", do którego zdjęcia były kręcone w Moskwie, aktorka zakochała się w Rosji. Co więcej, zwróciło na nią uwagę dwóch producentów i od jakiegoś czasu trwają rozmowy...

 • "Legendy ringu" na Blu-ray i DVD

  "Legendy ringu" to wyjątkowa komedia, w której na ekranie spotykają się dwie wielkie osobowości kina i gwiazdy najsłynniejszych bokserskich filmów w historii. Robert "Wściekły byk" De Niro i Sylvester "Rocky" Stallone stają do pojedynku na Blu-ray i DVD!

 • Kolejna Polka dziewczyną Jamesa Bonda!

  Polka na studia aktorskie do Stanów wyjechała w 2005 roku. Jest pierwszą polską aktorką, która odebrała dyplom prestiżowej nowojorskiej szkoły aktorskiej Actors Studio Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Jej portret zawisł na ścianach obok zdjęć innych absolwentów: Al Pacino, Roberta De Niro, Julii Roberts, Angeliny Jole, Marlona Brando, czy Marlin Monroe. O Joannie zrobiło się głośno...

 • Robert De Niro na ulicy

  Robert De Niro i Andy Garcia będą gwiazdami dramatu "Street Of Dreams".

 • Robert De Niro złodziejem?

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji filmu "Final Confession", nad którym pracuje George Tillman Jr., główną rolą w obrazie zainteresowany jest Robert De Niro. Należąca do aktora firma producencka Tribeca Productions współfinansuje prace nad obrazem. Obaj panowie spotkali się niedawno na planie filmu "Siła i honor" .

 • Robert De Niro gra po włosku

  Monica Bellucci i Robert De Niro pojawili się na planie kręconej w Rzymie trzeciej części filmowej trylogii "Manuale damore" ("Podręcznik miłości") w reżyserii Giovanniego Veronesi.

Wideo na temat: de robert niro zdjęcia
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Stażysta

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).