• Informacje na temat:

  dean martin aktor

Artykuły na temat: dean martin aktor
 • "Żywe trupy": Czterech aktorów dołącza do stałej obsady

  Jak donosi The Hollywood Reporter Jeffrey Dean Morgan, Tom Payne, Austin Amelio oraz Xander Berkeley dołączą do stałej obsady siódmego sezonu serialu Roberta Kirkmana. Do tej pory aktorzy pojawili się tylko w kilku odcinkach produkcji - teraz liczba epizodów z ich udziałem zdecydowanie się zwiększy.

 • Martin Scorsese, słynny amerykański reżyser takich obrazów jak "Taksówkarz", czy goszczącej na ekranach polskich kin "Mrocznej strony miasta", myśli już o nakręceniu kolejnego filmu. Zdjęcia rozpoczną się jednak dopiero wtedy, gdy na planie będą mogli się pojawić wszyscy aktorzy, których reżyser wymarzył sobie w obsadzie.

 • Pozalekcyjne zajęcia Matthew Morrisona

  Matthew Morrison może się pochwalić imponującymi osiągnięciami jako aktor sceniczny. Jest też gwiazdą telewizji - w oszałamiająco popularnym serialu "Glee", emitowanym przez stację Fox, wciela się w rolę nauczyciela, Willa Schuestera.

 • J. Lo przerabia Deana Martina

  Amerykańska wokalistka i aktorka Jennifer Lopez nagrała swoją wersją "Sway", klasycznego utworu znanego aktora Deana Martina ("Rio Bravo"). "Sway" ma pojawić się na napisach końcowych w najnowszym filmie gwiazdy "Shall We Dance?", w którym na ekranie towarzyszą jej Richard Gere i Susan Sarandon.

 • Gwiazdy po latach: „Twin Peaks”

  ...wkracza na front odwiecznej wojny między dobrem a złem – uosabianymi przez Białą i Czarną Chatę. Co stało się z aktorami, którzy zdobyli wielką sławę w latach 90., występując w tej kultowej produkcji?

 • KFF: Portret Harry'ego Deana Stantona

  "Stanton: Przejrzeć Harry'ego"("Harry Dean Stanton: Party Fiction"), szwajcarski biograficzny dokument muzyczny o weteranie amerykańskiego kina otworzy 53. Krakowski Festiwal Filmowy. Film wystartuje w nowym konkursie pełnometrażowych dokumentów muzycznych DocFilmMusic.

 • Mistrzowie drugiego planu

  ...długi czas absolutnie nie zdaje sobie sprawy, że jej nieśmiały kolega z redakcji, Clark Kent (Dean Cain), jest jednocześnie superbohaterem. Za to z pełną determinacją stara się pomóc Supermanowi. I to(...) między parą głównych bohaterów - wspominała aktorka. Ale szybko dodaje: - Supermana kochałam przede wszystkim za to, że jest i że ludzie mogą ciągle na nowo poznawać jego historię. Wniosek nasuwa się...

 • Matt Helm: Powrót tajnego agenta

  Reżyser Robert Luketic ( "Legalna blondynka" , "Win a Date with Tad Hamilton!" ) chce ponownie przenieść na duży ekran przygody Matta Helma, bohatera powieści Donalda Hamiltona. W serii filmów zrealizowanych w latach 60. postać tę kreował słynny, nieżyjący już piosenkarz i aktor Dean Martin.

 • Gwiazdy po latach: "Nieustraszony"

  ...muzycznym "Dean Martin zaprasza" oraz epizod w dramacie telewizyjnym "Griffin i Phoenix: Historia pewnej miłości". Jednak to opera mydlana "Żar młodości", w której występował przez siedem lat (1975-1982(...)David Hasselhoff, czyli Michael Knight Korzenie aktora sięgają do Niemiec, stąd obcobrzmiące Amerykanom nazwisko. Do aktorstwa ciągnęło go od zawsze. Uwielbiał znajdować się w centrum uwagi. Już...

 • Z żywym lub martwym

  Brytyjska gwiazda soulu Joss Stone opowiedziała portalowi INTERIA.PL o swoim niezwykłym duecie z nieżyjącą już legendą muzyki pop, Deanem Martinem.