• Informacje na temat:

  dean martin piosenkarz

Artykuły na temat: dean martin piosenkarz
 • Gwiazdy po latach: "Nieustraszony"

  ...muzycznym "Dean Martin zaprasza" oraz epizod w dramacie telewizyjnym "Griffin i Phoenix: Historia pewnej miłości". Jednak to opera mydlana "Żar młodości", w której występował przez siedem lat (1975-1982(...) "Night Rocker". Aktor co jakiś czas powraca do roli piosenkarza. Na swoim koncie ma aż... 18 krążków! Po roku 2000 jego kariera znalazła się na równi pochyłej. Zaczął grać w coraz to gorszych filmach...

 • Matt Helm: Powrót tajnego agenta

  Reżyser Robert Luketic ( "Legalna blondynka" , "Win a Date with Tad Hamilton!" ) chce ponownie przenieść na duży ekran przygody Matta Helma, bohatera powieści Donalda Hamiltona. W serii filmów zrealizowanych w latach 60. postać tę kreował słynny, nieżyjący już piosenkarz i aktor Dean Martin.

 • Pacino i De Niro u Scorsese?

  Martin Scorsese zdradził w rozmowie z gazetą "The Hindu", że jego marzeniem jest , aby w postać Franka Sinatry w przygotowywanym przez reżysera biograficznym filmie o piosenkarzu wcielił się Al Pacino. Robert De Niro miałby zagrać Deana Martina.

 • Zatańcz z Pussycat Dolls!

  "Sway" to tytuł klasycznego utworu z repertuaru słynnego amerykańskiego piosenkarza Deana Martina, który w filmie "Zatańcz ze mną" wykonuje girlsband Pussycat Dolls. Na stronach INTERIA.PL możecie już teraz oglądać teledysk do tej piosenki!

 • Ekscentryczne imiona dzieci gwiazd

  Aktorzy i piosenkarze często wybierają dla swoich dzieci bardzo ekscentryczne imiona. Wystarczy wspomnieć Blue Ivy, Emma Tiger Schweiger czy Apple Blythe Allison Martin. Takie inspiracje powodują, że coraz częściej rodzice w USA decydują się na dziwne imiona.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

 • Scorsese o Sinatrze. Kto zagra?

  Ogłoszony jeszcze w 2009 roku film biograficzny o Franku Sinatrze nabiera kształtów. Obraz wyreżyseruje Martin Scorsese, a scenariusz napisze Billy Ray.

 • Clooney, Depp czy DiCaprio?

  George Clooney, Johnny Depp i Leonardo DiCaprio kandydują do głównej roli w biograficznym filmie o Franku Sinatrze w reżyserii Martina Scorsese.

Wideo na temat: dean martin piosenkarz
 • Red 2

  Kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do...

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.

 • Cygan

  Najnowszy film słynnego Martina Sulíka to wnikliwy, poruszający dramat z elementami surrealistycznego humoru. Film słowackiego reżysera, który on sam uważa za swój najbardziej osobisty, zadebiutował na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Karlowych Warach, skąd wyjechał ze Specjalną Nagrodą Jury i trzema innymi wyróżnieniami. "Cygan" był też oficjalnym kandydatem Słowacji w walce o Oscara. Zdjęcia do filmu realizowane były w autentycznym środowisku słowackich Romów na wschodzie kraju, na planie...