• Informacje na temat:

  debbie rowe dzieci

Artykuły na temat: debbie rowe dzieci
 • "To nie są dzieci Michaela"

  Zaczyna się. Przez następnych kilka miesięcy media będą publikować "nowe, wstrząsające" informacje dotyczące skandali z udziałem Michaela Jacksona . Zaledwie trzy dni po jego śmierci przemówiła Debbie Rowe, była żona gwiazdora.

 • Szykuję się walka o dzieci Michaela Jacksona!

  Debbie Rowe, była żona Michaela Jacksona, chce wywalczyć w sądzie prawo do opieki nad dziećmi zmarłego wokalisty.

 • Była żona Jacksona będzie walczyć o dzieci!

  Wbrew wcześniejszym deklaracjom, że "nie chce tych dzieci w jej życiu", Debbie Rowe , matka Prince'a Michaela I i Paris Katherine zamierza walczyć w sądzie o opiekę nad nimi.

 • Poruszające słowa żony Michaela Jacksona

  Debbie Rowe nie potrafiła powstrzymać łez podczas telewizyjnego wywiadu dla Entertainment Tonight.

 • Ujawniono testament Jacksona

  Z testamentu Michaela Jacksona wynika, że jego ojciec Joe i była żona Debbie Rowe nie dostaną nic z majątku piosenkarza.

 • Była żona Michaela Jacksona ma raka?

  Debbie Rowe być może stoczy walkę o życie - piszą amerykańskie media.

 • Matka Jacksona zajmie się dziećmi

  Matka Michaela Jacksona , Katherine, otrzyma prawo do opieki nad trojgiem dzieci piosenkarza. To wynik ugody z byłą żoną Jacksona, Debbie Rowe, która będzie miała prawo do odwiedzin dzieci pod nadzorem dziecięcego psychologa - podali w czwartek, 30 lipca, adwokaci obu stron.

 • Awantura o dzieci Michaela Jacksona

  Rodzina zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona nie zamierza zwrócić byłej żonie piosenkarza Debbie Rowe prawa do opieki nad dwójką jej dzieci.

 • Była żona Jacksona zaprzecza

  Adwokat Debbie Rowe, byłej żony zmarłego przed trzema tygodniami Michaela Jacksona , zaprzeczył we wtorek, 14 lipca, doniesieniom, jakoby jego klientka zgodziła się zrzec praw do wychowywania ich wspólnych dzieci w zamian za ogromną sumę pieniędzy od rodziny króla popu.

 • Jackson: Matka martwi się o dzieci

  Debbie Rowe, była żona Michaela Jacksona i matka dwójki dzieci zmarłego gwiazdora, martwi się o córkę Paris i syna Prince'a Michaela.

Wideo na temat: debbie rowe dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...