• Informacje na temat:

  debiut

Artykuły na temat: debiut
 • "Belfer": Potrójny serialowy debiut

  Dla każdej z nich rola w drugim sezonie „Belfra” to serialowy debiut. W produkcji Canal+ Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Zofia Wichłacz wcieliły się odpowiednio w Magdę, Luizę i Karolinę – trzy wrocławskie licealistki zamieszane w kryminalną intrygę. – Na planie zadziałała nasza trójkowa energia. Wykorzystałyśmy to, że się ze sobą zakumplowałyśmy – przekonują.

 • Act Of Defiance szykuje debiut

  Nowa amerykańska grupa Act Of Defiance podpisała kontrakt i rejestruje debiut.

 • "Prokurator": Udany debiut

  Premierowy odcinek nowego serialu kryminalnego Dwójki według scenariusza braci Miłoszewskich "Prokurator" obejrzało w grupie 4+ prawie 1,5 mln widzów.

 • Teatralny debiut Zofii Wichłacz

  Znaną z roli "Biedronki" w "Mieście 44", Zofię Wichłacz znów zobaczymy, jako "dziewczyną wojenną". W spektaklu Teatru Polonia "Porozmawiajmy po niemiecku" wcieli się w nastoletnią Polkę. Dla aktorki to debiut teatralny.

 • "Na sygnale": Debiut Rafała Maślaka

  Rafał Maślak jako dowódca straży zadebiutuje w 135. odcinku „Na sygnale”. Ekipa strażaków uwolni z rozbitego auta ofiary wypadku komunikacyjnego Efekty jego pracy zobaczymy za kilka tygodni!

 • "Fale": Fabularny debiut Grzegorza Zaricznego

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", rozpoczął dziś w Krakowie zdjęcia do swojego pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Zdjęcia, które potrwają do 30 listopada, realizowane będą głównie w Nowej Hucie.

 • "W rytmie serca": Udany debiut

  Pierwsze dwa odcinki, wyemitowane w Polsacie w niedzielę, 10 września, oglądało średnio 2,41 mln widzów.

 • Debiut Evil Invaders

  Belgowie z Evil Invaders wydadzą pod koniec lutego 2015 roku debiutancki album "Pulses Of Pleasure".

 • "Korona królów": Debiut Aleksandry Przesław

  Po śmierci Aldony, Kazimierz ożenił się z Adelajdą Heską. W drugim sezonie serialu zobaczymy więc nową postać. Wcieli się w nią Aleksandra Przesław. Sprawdź szczegóły!

 • Debiut Serious Black

  "As Daylight Breaks" - to tytuł debiutanckiego albumu nowej międzynarodowej supergrupy Serious Black.

Zdjęcia na temat: debiut
Wideo na temat: debiut
 • Debiut Racewicz w programie "Pytanie na śniadanie"

  Joanna Racewicz (42 l.) debiutowała właśnie w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Nie obyło się jednak bez małej wpadki. Z powodów technicznych program miał bowiem 30-minutowe opóźnienie! (YouTube)

 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Debiut "Paradoksu"

  Serial "Paradoks" z Bogusławem Lindą, Anną Grycewicz i Cezarym Łukaszewiczem już dziś, 6 września, zadebiutuje na antenie telewizyjnej Dwójki

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

Dyskusje na temat: debiut