• Informacje na temat:

  debiut reżyserski

Artykuły na temat: debiut reżyserski
 • Reżyserski debiut Madonny

  Madonna (49 l.) rozpoczęła pracę nad swoim reżyserskim debiutem "Filth And Wisdom". Fabularny obraz "królowej popu" pokazany zostanie w lutym podczas Soundance Film Festival.

 • Debiut reżyserski Russella Crowe'a

  Russel Crowe jest laureatem Oscara (za "Gladiatora" Ridleya Scotta), a także Złotego Globu oraz nagrody BAFTA ("Piękny umysł" Rona Howarda), ma również na koncie wiele innych laurów i nominacji, w tym 5 nagród Australijskiego Instytutu Filmowego. "Źródłem nadziei" artysta debiutuje w roli reżysera.

 • Najmocniejszy film roku!

  Reklamowany jako najmocniejszy film roku "Wymyk" wreszcie trafia na ekrany! Na obsypany nagrodami debiut reżyserski Grega Zglinskiego ze świetną rolą Roberta Więckiewicza, czyli Blachy z "Odwróconych", będzie się można wybrać do kina od 18 listopada.

 • "Lost River" Ryana Goslinga w lipcu w kinach

  10 lipca na ekrany polskich kin trafi reżyserski debiut Ryana Goslinga "Lost River".

 • Z kina do domowej filmoteki

  ..."Weekend" - reżyserski debiut Cezarego Pazury, czyli Cezarego z "13 Posterunku", każdy może już mieć w domowej filmotece. Gwiazdy filmu spotkały się w czwartek z fanami, by osobiście zachęcać do kupowania wydanej właśnie na DVD i Blu-Ray'u komedii.

 • Meg Ryan charytatywnie

  Meg Ryan ("Bezsenności w Seattle", "Kiedy Harry poznał Sally", "Dowód życia") postanowiła przekazać kopię scenariusza filmu "Ithaca" na aukcję charytatywną. "Ithaca" to debiut reżyserski hollywoodzkiej aktorki.

 • Będzie reżyserem?

  Debiut reżyserski Cezarego Pazury - "Weekend" - jest już w kinach. W jedną z ról w tej gangsterskiej komedii, wcielił się Paweł Wilczak, którego - jako Adama - znamy z serialu "Usta usta", wyznaje, że też chciałby zostać reżyserem.

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • Brad Pitt został statystą u Angeliny

  Angelina Jolie obsadziła swojego nie mniej sławnego partnera Brada Pitta w filmie będącym jej debiutem reżyserskim.

 • Russell Crowe o "Źródle nadziei": Bycie reżyserem obnaża osobowość

  "Źródło nadziei" to reżyserski debiut Russella Crowe'a. Jak twierdzą jego współpracownicy, aktor doskonale sprawdził się po drugiej stronie kamery. Dramat wojenny od 13 marca można oglądać na ekranach polskich kin.

Zdjęcia na temat: debiut reżyserski
Wideo na temat: debiut reżyserski
 • Debiut reżyserski Johansson

  Scarlett Johansson reżyseruje swój pierwszy film "New York I Love You" z Kevinem Baconem. Brooklyn, 11 marca.

 • Mistrz tańca powraca

  Mistrz tańca powraca to debiut reżyserski Christiana Holtena Bonke i Andreasa Koefoeda, którego premiera odbyła się na festiwalu CPH:DOX w Kopenhadze w 2011 roku. Zdjęcia do filmu trwały dwa lata. Reżyserzy starali się jak najbardziej zbliżyć do filmowanych bohaterów. Pokazując zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zobrazowali co czują i jak reagują na pojawiające się pomiędzy nimi problemy. Film jest jednak nie tylko poruszającym tanecznym "love story", lecz również szczerym i...

 • Koriolan

  Debiut reżyserski jednego z najznakomitszych aktorów brytyjskich - nominowanego do Oscara za role w "Liście Schindlera" i "Angielskim pacjencie" Ralpha Fiennesa. "Koriolan" to najnowocześniejsza od czasu "Romea i Julii" Baza Luhrmana, ociekająca testosteronem ekranizacja dzieła Szekspira, ukazującego krwawą zemstę generała Kajusa Marcjusza na niewdzięcznych mieszkańcach Wiecznego Miasta, którzy pozbawiają go szans na objęcie najwyższej władzy w Rzymie. Wygnany i upokorzony przyłącza się do...