• Informacje na temat:

  debiut roku głosowanie

Artykuły na temat: debiut roku głosowanie
 • Sarsa Markiewicz chce zostać "artystką roku"! "Tygrysy, głosować na mnie"

  Marta Markiewicz (27 l.), bohaterka skandalu sprzed kilku miesięcy, znana jako Sarsa, ma apetyt na statuetkę "artysta roku" Eska Music Awards. W tym celu na swoim Facebooku agituje do głosowania na siebie.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • "Klan": Kaja Paschalska wraca na estradę z zupełnie nowymi piosenkami!

  W piątek 12 maja minie 14 lat od premiery ostatniej płyty Kai Paschalskiej, czyli Oli Lubicz z "Klanu", a 1 czerwca - 15 lat od dnia, kiedy Kaja - jako szesnastoletnia wówczas dziewczyna - odebrała na festiwalu w Opolu Superjedynkę za najlepszy debiut roku. Po długiej przerwie gwiazda "Klanu" wraca właśnie na estradę z zupełnie nowymi piosenkami...

 • Eddie Van Halen: Absolutny top gitary

  Bez względu na to, czy lubimy muzyków szeregować w rankingach, świętujący dziś (26 stycznia) 60. urodziny Eddie Van Halen to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych wszech czasów.

 • Mistrzowie olimpijscy z wizytą u Boskich

  ...raz drugi wcielić się przed kamerą w... Sylwię Gruchałę (w 2011 roku zagrała samą siebie w sitcomie "Wszyscy kochają Romana"). Z kolei dla Tomasza Majewskiego - zdobywcy dwóch złotych medali olimpijskich w pchnięciu kulą - udział w "rodzince.pl" jest serialowym debiutem. Sportowcy spędzili z Boskimi zaledwie dwie godziny, ale zgodnie uznali, że było to dla nich fantastyczne przeżycie i wspaniała...

 • 2009: Głosowanie trwa!

  Wystartowaliśmy 7 grudnia. W nowej, 67 stacji - The Best of Miasto Muzyki na Mieście Muzyki trwa głosowanie na Przebój roku. Sprawdź aktualne wyniki notowania!

 • Niczego nie udaję

  ..."Siła marzeń" to tytuł twojego nowego przeboju, ale też teledysk, który sama wyreżyserowałaś i do którego napisałaś scenariusz... Tak, to jest mój debiut reżyserski. Ja jestem z tego teledysku(...), między innymi do nagrody "Wielka Niedźwiedzica", czyli "Artystka roku". W tej kategorii konkurujesz z Dodą, Kasią Cerekwicką i Moniką Brodką... Dla mnie nagrody są bardzo ważne, zwłaszcza gdy są...

 • Oasis: Rakieta z czterech dźwięków na krzyż

  Dokładnie 20 lat temu, 29 sierpnia 1994 roku ukazał się album "Definitely Maybe" - debiut legendarnej grupy Oasis.

 • Niezdecydowana Paulla

  Zakończyło się głosowanie na kolejny singel z debiutanckiej płyty Paulli. Jak się okazuje, największą liczbę głosów otrzymały równocześnie dwie piosenki!

 • Najgorszy polski film 2011 roku!

  Dobiegło końca głosowanie polskich dziennikarzy w pierwszej edycji Nagród Węże, które oceniły najgorsze dokonania w polskiej kinematografii w 2011 roku. Nagrodę główną, Wielkiego Węża, otrzymał film "Wyjazd integracyjny".