• Informacje na temat:

  deborah kerr aktorka

Artykuły na temat: deborah kerr aktorka
 • Zmarła Deborrah Kerr

  Brytyjska aktorka i gwiazda hollywoodzka Deborah Kerr, znana m.in. z filmów "Stąd do wieczności" i "Quo Vadis", zmarła w wieku lat 86 - poinformowała w czwartek jej agentka.

 • Kate Winslet znowu przegra?

  Kate Winslet do oscarowych optymistek nie należy. Aktorka, która ma na swoim koncie już sześć nominacji do Oscara, woli nie nastawiać się na tegoroczną wygraną.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  Jubileuszowa 80. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 24 na 25 lutego 2008 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Najlepsze sceny plażowe w kinie

  Sekwencja, w której Ursula Anderss, pierwsza dziewczyna Bonda, wychodzi z oceanu w filmie "Dr No" , została uznana za najlepszą kinową plażową scenę wszech czasów. Drugie miejsce w zestawieniu zajęła Halle Berry, wyłaniająca się z wody w innym filmie o przygodach agenta 007, "Śmierć nadejdzie jutro" .

 • Sekrety "Piratów z Karaibów"

  14 maja czwarta część "Piratów z Karaibów" - o podtytule "Na nieznanych wodach" - opanuje festiwalowe Cannes, a już sześć dni później większość polskich kin.

Wideo na temat: deborah kerr aktorka
 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

 • Niezasłane łóżka

  Czy poczułeś kiedyś bliską więź z kimś zupełnie obcym? A może poczułeś się kiedyś obco przy kimś, kto powinien być ci najbliższy? 20-letni Axl przyjeżdża do Londynu, aby odszukać ojca, który w dzieciństwie go porzucił. Gdy odkrywa, że ojciec jest agentem nieruchomości i ma nową rodzinę, zgłasza się do niego jako student poszukujący mieszkania. Oglądając kolejne lokale, Axl czuje się coraz bardziej uwięziony w roli, jaką sobie narzucił i nie potrafi wyznać prawdy. Szuka ucieczki od swojego...

 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.