• Informacje na temat:

  dębska urszula

Artykuły na temat: dębska urszula
 • Urszula Dębska będzie zazdrosna o ukochanego?

  Kiedy jesienią zeszłego roku Urszula Dębska  występowała w "Tańcu z gwiazdami", Michał Malinowski, siedział na widowni i mocno trzymał za nią kciuki. Aktorzy, których na co dzień oglądamy w serialu(...) Kaczorowska. Wiele razy udowodniła, że potrafi zrobić ogromne wrażenie na mężczyznach. Czy tak się stanie i tym razem, a Urszula będzie miała powody do zazdrości?

 • "Syberiada polska" w TVP

  Film Janusza Zaorskiego "Syberiada polska", opowiadający o wstrząsających losach Polaków wywożonych do syberyjskich łagrów, można w sobotę, 11 kwietnia, obejrzeć w TVP1. W produkcji występują m.in. Adam Woronowicz, Jan Peszek i Agnieszka Więdłocha.

 • Urszula Dębska przeżywa trudne chwile!

  Urszula Dębska (27 l.) cierpi po stracie ukochanego psa, który zginął pod kołami samochodu.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Ula Dębska i Michał Malinowski mają się ku sobie?

  Ula Dębska (30 l.) i Michał Malinowski (27 l.) wciąż nie ujawnili, co naprawdę ich łączy...

 • Sabina z "Pierwszej miłości" zaprasza na ślub

  Sabina (Urszula Dębska) z "Pierwszej miłości" zaprosiła fanów serialu na swój serialowy ślub z Igorem (Rafał Mohr).

 • "Pierwsza miłość": Ula Dębska stawia na naturalność

  ...kosmetykiem, który Dębska nosi w swojej kosmetyczce w torebce jest puder, ewentualnie tusz do rzęs. "Aczkolwiek noszę też sztuczne rzęsy, więc nie zawsze używam tuszu" - tłumaczy PAP Life aktorka(...) upy na planie są bardzo mocno wysuszające" - kwituje Dębska. Naturalność naturalnością, ale ostatnio możemy oglądać aktorkę w odważnym wydaniu!

 • Zaślepiona przez uczucie

  Dla miłości jesteśmy w stanie zrobić różne dziwne rzeczy. Wierzę, że nigdy nie przytrafi mi się taki związek, jak mojej bohaterce - zapewnia Urszula Dębska.

 • Dębska mogła zginąć

  Samolot, którym leciała 22-letnia Urszula Dębska, o mały włos nie uległ katastrofie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

 • "Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

  Małżeństwo Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) nie potrwa zbyt długo. Kilka dni po ślubie mąż Sabiny zostanie brutalnie zamordowany.

Zdjęcia na temat: dębska urszula
Wideo na temat: dębska urszula
 • "Pierwsza miłość": Urszula Dębska o serialu i "Tańcu z Gwiazdami"

  Urszula Dębska, czyli Sabina z serialu "Pierwsza miłość" opowiedziała nam, co czeka jej postać. Już niedługo Wekslerówna zakocha się i zupełnie straci głowę dla nowego pracownika Kulczycki Corporation - Aleksandra. Jednak nie wszystko okaże się być takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka. Czy Sabina znów będzie cierpiała? Urszula Dębska zdradziła nam również, której parze kibicuje w "Tańcu

 • Strefa nagości

  Strefa nagości" to zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą. Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością. Tajemnica, jaką skrywa, rozpala wyobraźnię wyrafinowanej holenderskiej nastolatki z bogatej dzielnicy. Dziecięce okrucieństwo i sensualność, sny i rzeczywistość mieszają się ze sobą i uzupełniają nawzajem. Dyskurs miłosny...

 • "Pierwsza miłość": "Mnie możesz zaufać"

  Aleksander (Tomasz Mandes) próbuje włamać się do komputera Sabiny (Urszula Dębska), aby uzyskać dostęp do poufnych informacji firmy Kulczyckiego… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Code Blue

  Marian jest pielęgniarką, praca w szpitalu niemal zupełnie ją pochłania. Opiekuje się umierającymi, asystuje przy śmierci, czasami ją przyspiesza. W zamian zatrzymuje i kolekcjonuje drobne przedmioty należące do zmarłych pacjentów. Mimo że jest realną postacią, pełni w tej historii rolę metafory, przywodzi na myśl Charona, z uwagą i współczuciem przeprowadzającego ich na drugi brzeg Styksu. Wrażenie potęguje muzyczna klamra, którą stanowi średniowieczna pieśń o Najświętszej Dziewicy,...

Dyskusje na temat: dębska urszula